Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nevetik ki a nemzetet?

Miért nevetik ki a nemzetet?

Figyelt kérdés
A halandók már annyira haladók, hogy nem foglalkoznak a múltal. Régen is így volt ez, de ezt ők nem tudják. A történelmet saját tényeik szerint magyarázzák, monda gyilkosok, történelem gyilksosok, identitás gyilkosok, de azt hiszik okosak. Nincs félelmetesebb egy elnyomott néo haragjától, ha ismernék történelmünk, viharos évszázadaink, nem saját szájízük szerint magyaráznák akkor ezt megértenék. Azt hiszik hogy haladnak, pedig ők az elavultak, nemzeti identitás tudat nélkül nem kehet haladni, nem lehetünk nagyok. Persze ők ezt nem tudják, ők hiszik hogy az igazságos gyarmatosítók, majd a mi érdekeink nézik maguké helyet. Itt is a természet törvényei hatnak, vagyis az erősebb legyőzi a gyengét. Hogy mi lennénk a gyengék? Maximum ellenségeink szerint, és szerintük. Nincs veszélyesebb egy identitás tudatáért, az elnyomás ellen harcoló népnél. Mindig az utolsoból lesz az első. Mondom ezt ők tudnák ha nem forgatnák ki a történelmünk, lehet tudják is csak fáj nekik beismerni az igazságot. Egy kis nép vívta ki, harcolt a szabadságáért az osztrákok ellen, a szovjetek ellen, és most a globálisták, a globalizmus terjedése ellen is. A kis nemzetek azért tudnak erősek lenni, mert rendre az erősebbek alábecsülik a nagyságuk.

2019. nov. 28. 09:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/124 A kérdező kommentje:

Minden háború mocskos dolog, de tény hogy sosem mi voltunk a háború kirobbantói, a 2. Villágégés például a náciknak köszönhetően történt. Háborúba vagy végre hajdltod a larancsot, vagy megszöksz. Én említettem már hogy a nácik miatt megöltünk lwgalább 25 ezer szlávot a délvidéki vérengzésnek is ez volt az oka, de mint mondtam mindig voltak közöttük magyarok is erről nem beszélnek, ezt elhallgatják. De akkor is jogtalan volt Tito tisztogatása, nem az igazi bűnösöket büntette.


Tudod az sem titok, hogy a balkáni háború sem volt tiszta. Főleg amikor ölnöd kell, a saját nemzetársaidat, vagy különben téged ölnek meg. De az a fontos hogy túléld. Igenis ahogy masok kaptak kártérítést, úgy azokból a magyar Horvátországi falvakból etnikai alapon kiüldözött, kirabolt emberek is megérdemlik azt!

2019. nov. 29. 18:36
 122/124 A kérdező kommentje:
Én csak az igazságot mondtam.
2019. nov. 29. 18:36
 123/124 anonim ***** válasza:
A saját érdekedben ne igyál ennyit, néha józanodj ki egy kicsit. :)
2019. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/124 anonim ***** válasza:
50%

121


Na végre! Valami amiben egyetértünk!

A háború az valóban rossz, és végre képes vagy több oldalról látni a történelmi eseményeket.


Az első válaszod, amivel tényleg egyet tudok érteni.


Én nem különösebben boncolgatok egyetlen népírtást sem, hogy miért követték el, kik és kik ellen, vagy hogy mennyi áldozattal járt. A népírtás az minden formában elfogadhatatlan, és megindokolhatatlan cselekedet, tökmindegy hogy mire válaszlépés.

2019. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!