Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki olvasta az ismét megjelenő...

Aki olvasta az ismét megjelenő Magyar Nemzetet, mi a véleménye róla? Érdemes rá előfizetni?

Figyelt kérdés
Azt írták róla (talán Index, vagy HVG) hogy az első szám címlapján semmilyen migráns, vagy Soros kifejezés nem jelent meg. Ezek szerint nem csak kormánypártiaknak, hanem ellenzékieknek is érdemes olvasnia az újságot?
2019. febr. 7. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Én nem értem, hogy az emberek minel olvasnak nyomtatott sajtót, amikor ezernyi híroldal van a neten amiből lehet tájékozódni. Iszonyat, hogy 2019-ben is még erre van egyáltalán bármilyen igény.
2019. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

# 1

Ugyan azért amiért jobb könyvet olvasni mint neten elolvasni. Ez egy életérzést ad.

2019. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Azért nincsen (még?!?) ORIGO/MAGYARIDŐK színvonalú mocskolódás mert a Megszüntetett újság régi (jellemzően független kisebb részben ellenzéki) olvasókat próbálják édesgetni...

Véleményem viszont az hogy ez is manipulatív átnevelési kísérletbe fog vezetni.

2019. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Érdemes. Ezzel is a békét véded! (Ja, nem hanem a NERt támogatod!)
2019. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel ez szerepel a beharangozójában:

"2019. FEBRUÁR 5. KEDD 06:46

TISZTELT OLVASÓNK!

Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Magyar Idők napilap nevet vált, 2019. február 6-tól Magyar Nemzet néven fog megjelenni.

A névváltoztatás nem érinti a lap tartalmát, a formátumát, az árát és a kiadó személyét (Magyar Idők Kiadó Kft.).

A Magyar Nemzet a Magyar Idők alatt megszokott irányt és szerkesztőségi elveket fogja képviselni a későbbiekben is." - nyilvánvaló, hogy milyennek szánják a lapot.

Nekem tetszik én örülök neki.

Te meg ez alapján nyilván el fogod tudni dönteni, hogy elő akarsz-e rá fizetni vagy sem.

2019. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Itt az ldala, meg tudod ítélni.

[link]

Szerintem a szokásos propaganda, lehetne a Lokál, vagy az M1 oldala is.

2019. febr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!