Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nevetik ki a nemzetet?

Miért nevetik ki a nemzetet?

Figyelt kérdés
A halandók már annyira haladók, hogy nem foglalkoznak a múltal. Régen is így volt ez, de ezt ők nem tudják. A történelmet saját tényeik szerint magyarázzák, monda gyilkosok, történelem gyilksosok, identitás gyilkosok, de azt hiszik okosak. Nincs félelmetesebb egy elnyomott néo haragjától, ha ismernék történelmünk, viharos évszázadaink, nem saját szájízük szerint magyaráznák akkor ezt megértenék. Azt hiszik hogy haladnak, pedig ők az elavultak, nemzeti identitás tudat nélkül nem kehet haladni, nem lehetünk nagyok. Persze ők ezt nem tudják, ők hiszik hogy az igazságos gyarmatosítók, majd a mi érdekeink nézik maguké helyet. Itt is a természet törvényei hatnak, vagyis az erősebb legyőzi a gyengét. Hogy mi lennénk a gyengék? Maximum ellenségeink szerint, és szerintük. Nincs veszélyesebb egy identitás tudatáért, az elnyomás ellen harcoló népnél. Mindig az utolsoból lesz az első. Mondom ezt ők tudnák ha nem forgatnák ki a történelmünk, lehet tudják is csak fáj nekik beismerni az igazságot. Egy kis nép vívta ki, harcolt a szabadságáért az osztrákok ellen, a szovjetek ellen, és most a globálisták, a globalizmus terjedése ellen is. A kis nemzetek azért tudnak erősek lenni, mert rendre az erősebbek alábecsülik a nagyságuk.

2019. nov. 28. 09:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/124 anonim ***** válasza:
78%

Szép volt :)

Na nem mintha annyira harcolnánk a globalizmus ellen de.. jó :)

2019. nov. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/124 ConnectCare ***** válasza:
90%
Ha már annyira fontos a nemzeti identitás, Kossuth az a Lajos, nem Koshut.
2019. nov. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/124 anonim ***** válasza:
42%
Aki folyamatosan a múltat lesi, azzal seggel megy a jövőnek.
2019. nov. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/124 anonim ***** válasza:
41%

"Itt is a természet törvényei hatnak, vagyis az erősebb legyőzi a gyengét."


Jajj, de jó. Megint egy kis nácikával van dolgunk, aki természetesen tagadja, hogy ő az lenne.

2019. nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/124 anonim ***** válasza:
78%

Nem véletlenül alakult ki az a mondás, hogy okos ember más kárán tanul az ostoba még a sajátjából sem. A történelem ismerete, pontos tudása éppen ezt jelenti - tanulni9 a múlt eseményeiből, hibáiból.

Akik a múltat nem akarják ismerni vagy át akarják írni, azok a legostobábbak, akik még csak nem is akarnak tanulni a hibákból, az esélyét is el akarják törölni annak hogy véletlenül is elkerülhessék azokat. Mintha szándékosan akarnák újra ugyanazokat a butaságokat elkövetni, hogy ugyanazokhoz a rossz eseményekhez vezethessenek.

A történelem pontos ismerete ahhoz is szükséges, hogy az ember ne értékelje TÚL a nemzet jelentését, fontosságát. Hogy azt is megértse mikor ér el egy határra, amit már nem léphet át, mert annak is rossz következményei lesznek. Éppen úgy hiba és szélsőséges dolog a nemzeteket lebecsülni és megpróbálni semmivé tenni, mint túlmisztifikálva minden elé helyezni. A szélsőségek mindig emberek halálához, szenvedéséhez vezetnek.

2019. nov. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/124 A kérdező kommentje:
Én nem akarom a nemzetet mindenek fölé helyezni, nem akarok elnyomni másokat mint a nácik a történelem folyamán, mivel én a történelemből »tanultam« vagyis nem követem el a múltbéli hibákat. Én csak azt szeretném, ha nem elnyomni akarnák az emberek a nemzeti öntudatot, hanem megélni, és h néha nem neveznék nácizmusnak azt ha egy kicsit nacionalisták vagyunk egészséges keretek között, a meg maradásunk érdekében. Ez ugyannyira fontos, mit mások tisztelete is, és az erkölcsök betartása velük szemben is. Ha ezt tennénk, semmibe sem lennék jobb a globálistáknál akik el akarják kerülni a nemzetet, nemzetállamokat mint minden baj forrását, és egy modern kori szocializmust építenének ki, a saját maguk által megalkotott demokratikus keretek között, ami inkább másoknak szinte már diktatórikus, főleg annak aki nem akar haza áruló lenni.
2019. nov. 28. 10:01
 7/124 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
74%

Az a legviccesebb, hogy a kérdező a történelmi ismereteivel kérkedik, miközben elbuktuk az összes szabadságharcunkat :D


De hogy mondjak egy aktuális dolgot is, miért elavult a nemzet: az amerikai füstbe belefullad a magyar, a han, a brazil, az arab és a joruba egyaránt.

2019. nov. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/124 anonim ***** válasza:
87%

Na de mi a kérdésed? Ideírtad a véleményed mert nyilván senki nem hallatja meg, nem is tudom miért.


Amúgy tudod mikor vívott utljára az önálló Magyarország győztes háborút? Nézz már utána.

2019. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/124 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem keress fel egy pszichológust. Nagyon rád fér.
2019. nov. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/124 anonim ***** válasza:
31%

# 4/9


Jaj de jó, megint egy ajvékossal van dolgunk. Nem unalmas még ez a nácikokozás?

2019. nov. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!