Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tegyek ha csalodtam az...

Mit tegyek ha csalodtam az ellenzekben? Jonnek a mutyik Gergo meg nem tud nemet mondani.

Figyelt kérdés
2019. nov. 29. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Keseregj együtt mindentudó99-el.
2019. nov. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Volt választási lehetőséged, szavazhattál volna Puzsér Róbertre. Ő megmondta, hogy Karácsony Gergely milyen ember valójában. Akkor mindenki kiröhögte Puzsér és hülyeségnek nevezte a mondandóját. Most pedig egyre több ellenzéki szavazó kezd csalódni Karácsony Gergelyben, mert a stadionstop ígéretét egyből megszegte, kinevezett 5 főpolgármester-helyettest (magas fizetést kapnak) és a nemet mondott a fővárosi szuperkórházra is.

Most már késő. Előbb kellett volna gondolkodni és utána jó helyre rakni az ikszet.

2019. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

#2

5 éven belül az egész Budapest szétrohad! Janem, lesznek még élhető részek, pár kormányhű elvtárs is megnyerte a polgármesteri széket.

2019. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 mindentudó99 ***** válasza:
#1 Demokracia van. Akkor csalódom amikor nekem tetszik.
2019. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Persze, tudom. Napjában háromszor vagy négyszer írta elő az orvos?
2019. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Azt nem tudom előre . Hogy napjában hányszor kell csalódni. Legnagyobb csalódásom hoh Karácsony stadiont épít. Nehéz feldogozni.
2019. nov. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Ideje kijönni a vörös ködből és Fideszre szavazni.
2019. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Fodor István Ferenc ***** válasza:
72%
Számomra egyszerűen félelmetes az, hogy mindegy ki legyen a főváros vezetője, csak ne Tarlós, aki ért hozzá. Karigerinek az ábrázatjára van írva, hogy nem ért semmihez, az a rakás komcsi igazgatja, akiket meg kellett jutalmazni az összeborulásért és jóval nagyobb pénzeket lejmolnak le, mint addig úgymond a fidesz. Ti akartátok,- késő bánat - mi itt megmaradunk a fidesznél és engem nem érdekel, hogy mennyi földje van Mészáros Lőrincnek, mert semmi közöm hozzá és nem vagyok irigy!
2019. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 vadasz70 ***** válasza:
42%
Elég szomorú hogy nem érdekel mikor az ország vagyonát lopják és te asszisztálsz hozzá!!
2019. dec. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
49%

#9

Ez akkor lenne jogos érv a FIDESZ és a kommentelő ellen (mármint, hogy sajnálatos, hogy asszisztál ahhoz, hogy a FIDESZ lopja a pénzt, földeket), ha a többi párt nem tenné ezt, csak és kizarólag ők. Ez viszont sajnos nem igaz. Tulajdonképpen bárkit ültetsz a székbe, valamennyit zsebretesz és juttat ismerősöknek, támogatóknak. Ez szinte kiküszöbölhetetlen, az emberi természetből fakadóan. A kérdés csak az, hogy mennyit sikkaszt, és hogy e mellett mit tesz a város érdekében. Ha pedig ezen az alapon összehasonlítjuk Tarlóst akinek keze alatt hazugság lenne azt mondani, hogy nem fejlődött Budapest, és Karácsonyt aki képes jelentős, romboló de mindenesetre nem építő döntéseket hozni pár hónap alatt, akkor szerintem egyértelmű, hogy melyikükkel járna jobban a város.

A szomorú csak az, hogy megint késő bánat a vége, aminek következményeit most legalább 5 évig fogujk viselni. És csak remélni lehet, hogy tanulunk az esetből és legközelebb nem addig lát majd el a szavazóréteg, hogy Tarlós is juttat ennek-annak ezt-azt, hanem hogy e mellett tesz a "nép" érdekében is nem keveset.

2019. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!