Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bevándorláspárti ellenzékiek,...

Bevándorláspárti ellenzékiek, tegnap két különböző ország nagy városában is terrortámadás történt migránsok által, hiányzik ez nekünk Magyarországra?

Figyelt kérdés

Miért akarjátok ezeket az embereket ide behozni?


Elismerem, nem mind terrorista, de vannak közöttük és ez védhetetlen. Nagy részük dolgozni se szeretne csak segélyeken tengődni.


Miért kell ez nekünk a liberális befogadó eszmén kívül?


2019. nov. 30. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 A kérdező kommentje:
#50 A citrom miért sárga ha dinnye zöld? Ez kb. ilyen kérdés volt.
2019. nov. 30. 13:26
 52/71 anonim ***** válasza:
81%
#35 én aztán nem kesergek. Miért tennem? Én nem vagyok olyan ostoba mint ti akik csak előre láttok. Próbáltam ész érveket hozni de nem is arra valaszoltatok. Csak diktaljatok amit a tvbe hallotok.
2019. nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 A kérdező kommentje:

#52 Sajnos valóban nagyon szomorú jövő elé néz Európa és Magyarország is ha kormányra kerül az ellenzéki moslékkoalació. Úgy fognak táncolni ahogy az EU fütyül, ők pedig egyből a migránsokat akarják majd küldeni.


Cserébe zsebre tesznek egy kis pénzt Fletóék aztán ők jól el lesznek a budai elkobzott villájukban.

Ha meg szorul a hurok már ott is akkor szépen kimennek a milliárdjaikból Amerikába a slepjjükkel együtt az meg hidegen hagyja őket majd, hogy 10 millió ember életét tették tönkre.

2019. nov. 30. 13:29
 54/71 anonim ***** válasza:
64%
#54 Könyvtárakban olvastam erről, meg egyetemi szintű tananyagban, előadásokra is jártam. Nektek ez valami védekező reakció, hogy bármit olvasok a migrációról, bárhol, az mind kormánypropaganda? És még ti mondjátok, hogy ki az agymosott. Szerintem ti.
2019. nov. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
70%
Igen persze könyvtárakban. 😂 Na szóval, én nem mondom azt hogy nincs terrorista a migransok között, mert van. De ha megnezzuk mennyi migráns van és mennyi terrorista akkor elenyeszo mennyiség. Az is igaz hogy vannak köztük gazdasági bevandorlok, de ők dolgozni akarnak. És a magyarok is ezrével mennek nyugatra dolgozni. Most mivel lenne nekünk több jogunk mint nekik? Semmivel. Azt meg ugye senki nem hiszi el hogy a segély miatt mennek? Külföldön sincs kolbászból a kerítés, elhiszem hogy kapnak annyit hogy ne haljonak éhen de azt nem hogy ebből meggazdagodnak, ezt senki nem gondolhatja komolyan. Azt az országot még nem találtak ki ahol a segélyből luxusban élsz. És mikor feltettem azt a kérdést hogy mi van az ártatlanokkal, a gyerekekkel, nőkkel, vagy bárkivel aki ténylegesen a háború elől menekül akkor csak annyi válasz jött rá hogy nem erről van szó meg mi libsik mindig ezzel jövünk. Hát hogy lehet így értelmes eszmecserét folytatni ha egy libsizessel el van intézve minden?
2019. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 A kérdező kommentje:

#57


Annyira akarnak dolgozni, hogy 92%-uk odatelepülésük óta !!1 napot nem töltött munkával.


És igen csak jól elélnek a segélyből. Kapnak ingyen lakhatást és mellette nem kevés segélyt.

2019. nov. 30. 13:49
 57/71 anonim ***** válasza:
11%

#56

Értelmes eszmecserét akarsz? Akkor hasonlítsuk össze a forrásainkat. Írok néhány címet, amikből tájékozódtam, te pedig írsz nekem pár címet, ahonnan te.

Na kérem:

-Jonah Goldberg: Liberálfasizmus

-Pokol Béla: Európa végnapjai

-Csiki Tamás - Justh Krisztina: Az iszlám Európában - integráció vagy konfliktus?

-Kirsten Heisig: Das Ende der Geduld

-Póczik Szilveszter: Nemzetközi migráció


Tudom ne is mond...mind fideszes...

-Csizmadia Sándor: A brit multikulturalizmus paradoxonja

2019. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha Magyarországon háború lenne és én Németországba lennék kénytelen menekülni akkor én se nagyon tudnék elhelyezkedni tekintve hogy egy szót se beszélek németül. Angolul már igen szóval ha oda mennék és valaszthatnek hogy a segelyen élek vagy a többször annyi fizetesen akkor nyilván az utóbbit választanám. Ez egy összetett dolog amit nem egyszerű megoldani, de meg lehet. A gyűlölködés és az uszítás viszont sehova nem vezet.
2019. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
58%

Hát tényleg nincs szükség itt migránsokra akik össze vissza késelnek, még elvennék a becsületes keresztény magyaroktól ezt is! Mi lenne akkor a hazai késelőkkel?

[link]

2019. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 szántóvető ***** válasza:
85%

" Sajnos valóban nagyon szomorú jövő elé néz Európa és Magyarország is ha kormányra kerül az ellenzéki moslékkoalació"-sajnos nekem nem válaszoltál kérdező.

"te kérdező az átlag fideszes értelmi szintjén állsz vagy afölött/az alatt?"-ez számomra már nyilvánvaló,ennyi ésszel jóval a fideszes átlag fölött vagy.a többit elképzelni sem merem.olvasgass kicsit:

[link]

[link]

[link]

2019. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!