Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves ballib. barátaim miért...

Kedves ballib. barátaim miért mindig az egészségügy, és oktatás mögé bújnak?

Figyelt kérdés

A kormány megkapja hogy minden alkalommal a migránsok mögé bújnak, az ellenzék pedig mindig ezek mögé.


Meg lehet nézni mennyivel kapnak az orvosok és a tanárok többet, mennyire lett Európaibb az oktatás.


Akik pedig csak a jelennek élnek, azoktól pedig kérdezem hogy a Kari miért csinál stadion stop helyet korház stoppot?


Szerintem megengedhetetlen, hogy tovább romoljon az egészségügy állapota, és hogy a kormány ne folytassa azt az elvetemült ötletét az ellenzék miatt, hogy Európai egészségügyet csinál.


Az ellenzék csak ne álszent kezdjen a tanárok és az orvosok mellett!!5555!



2019. nov. 30. 21:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%

"Meg lehet nézni mennyivel kapnak az orvosok és a tanárok többet, mennyire lett Európaibb az oktatás."


Mitől lett európaibb az oktatás? Eddig milyen volt ázsiaibb vagy dél-amerikaiasabb? Mi a viszonyítási alapod, melyik országnak legeurópaibb az oktatása?


Most őszintén kit vigasztal az, hogy kezdő pedagógus megkapja a minimálbért?


Most komolyan az a cél, hogy a lehető legkevesebb tanár képezzék?


Gyurcsány alatt mi is volt a baj? Alig vannak megbecsülve a pedagógusok, alacsonyak a béreik. Pedig akkor is lehetett volna azt nézegetni, hogy 2001 vagy 2002-höz képest mennyivel többet kapnak.


"Akkor mond a kormánynak hogy ne a bérekre meg a gazdaság fejlesztésére költse a pénzt"


Ha nem tűnt volna a fel ma a tanárok pontosan azért tüntettek, hogy bérekre költse a fizetést, mert eddig nem nagyon tette ezt a kormány.


"Akik pedig csak a jelennek élnek, azoktól pedig kérdezem hogy a Kari miért csinál stadion stop helyet korház stoppot?"


Mármint most arra a szuper kórházra gondolsz, amit már mióta ígérgetnek, hogy el kezdik, de előbb kezdenek bele eszközöket venni, mint az építést?

Pedig választások előtt már minden készen állt, mégsem tették le az alapkövet vagy hirdették ki a közbeszerzést.

2019. nov. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Ne mosakodj. Embereknek adnak munkát, de ha nem jo mondom üldözd el őket, gazdasag fejlesztésre ne kölcs, kölcs egészségügyre, ha majd nem lesz mit enni akkor nem én leszek hibás.


Magyarország senkinek nem fizetett semmit, nem is adott pénzt, mert Magyarországtól elvenni pénzt nem lehet. Azt hittem ez úgy azé világos. Megmondták az Uniós pénzeket 113% használatuk fel, és jól. Az hogy van technikai elszámolás mit árt? Hol nincs? Ez így működik, ha tetszik ha nem. Tisztelettel tetszik tudni?


______________________________________________


Én megmondtam sokkal többet költöttek a bérekre, a tanároknak rendszerváltás óta nem volt ilyen nagy béremelés csomag, illetve még lesz.


De ha nem tetszik, akkor ne még több bérért követlőzzünk. Add oda a te béred. Ha annyira sokat tudtál félre tenni régen, akkor most is megtudsz élni kevesebből.


Megmondtam építsünk felhő karcolóat, csináljunk luxus korházakat iskolákat és akkor ha éhenhalunk nem lesz kenyérre pénz akkor nem az én hibám. Lehet itt a szinvonal miatt sítni, meg hogy a gazdagok gazdagok, ha nem tetszik vegyétek el tőlük a pénzt, húzzátok őket lámpa vasra majd ha nem eszünk akkor jó lesz.

2019. nov. 30. 23:53
 13/27 anonim ***** válasza:

"Magyarország senkinek nem fizetett semmit, nem is adott pénzt, mert Magyarországtól elvenni pénzt nem lehet. Azt hittem ez úgy azé világos"


Az világos, hogy semmit nem tudsz az EU működéséről.

Először is Magyarország ugyanúgy befizet a közös költségvetésbe, mint az összes többi állam.


"Megmondták az Uniós pénzeket 113% használatuk fel, és jól."


Mi van? Többet használunk fel, mint amennyit kapunk? Akkor most megint hitelt vett fel az állam?


Amúgy több kormánypárti sajtót kellene olvasnod, akkor tudnád, hogy nem szabályosan lett elköltve.

[link]


"Én megmondtam sokkal többet költöttek a bérekre, a tanároknak rendszerváltás óta nem volt ilyen nagy béremelés csomag, illetve még lesz."


Tanárok viszont nem csomagokat akarnak, hanem egyszeri mindenkori minimálbérhez rögzített vetítési alapot, nem pedig a 2014-est megtartani.

2019. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

"Add oda a te béred."


Hát azt sajnos már odaadtam a országgyűlési képviselőknek, mikor emelték a saját fizetésüket.

2019. dec. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Nem én azt mondom, hogy amit Magyarország 113%-ba befektetett , azt nem lehet elvenni, max technikai elszámolás lehet, vagyis ha valamit nem jol fektetett be, vagy rosszul csinált valamit akkor elszámolják. Ezt jelenti hogy korrekció, dehát értelmezni kell nem büntetés. [link]


A tanárok sokat akarnak egy kicsit, maradjunk ennyiben. Nem érte meg nekik béremelést adni, az ellenzék pedig szégyen hogy mögéjük bújik.


Miért Kariék mit csináltak?

2019. dec. 1. 00:27
 16/27 anonim ***** válasza:
77%
Ne tereld a témát. Mit csinálhatnának amúgy a fityisz keze alatt, áruld már el? Az állam feladata ezek rendberakása nem egy rtkes polgármesteré. Bírom, hogy kérdőre vonod azt, hogy azok mit csinálnak, akiknek nincs a kezébe hatalom, de aki tudna tenni az nem érdekel, hogy miért nem tesz (kormány). Ha takarózni akarsz másokkal, legalább gondold át előtte, akkor lehet, hogy értelme is lesz annak, amit mondasz.
2019. dec. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
95%

A tanárok 135 ezret kapnak pàlyakezdőként. Milyen emelésekről beszélünk?


Az egészségügy és az oktatás az egész ország érdeke, fel nem foghatom hogy miért kell elnézni a kormánynak, hogy ezekre nem költ eleget és nem foglalkozik vele. Én leszarom, ha valaki fideszes, de azért gondolkodni és a gyerekeink érdekét nézni lehetne

2019. dec. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
48%

Az oktatás most át lesz alakítva. Azzal sztem várjunk h jó lesz e vagy rossz. Inkább azt mondom h végre valaki atalakitja. Az egészségügybe meg nyilván lehetne több pénzt de amúgy egy feneketlen kút.

Ezeket semlegeskent írom. Se Fideszes nem vagyok se más parti. Csak végre valaki hozzanyul az őskori oktatási rendszerhez.

2019. dec. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

"Csak végre valaki hozzanyul az őskori oktatási rendszerhez."


Egy horthysta párt nyilván előnyösen alakítja át. XD

2019. dec. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már átalakították mégis mire kellene itt várni? Mi a garancia, hogy most jobb lesz?
2019. dec. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!