Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves ballib. barátaim miért...

Kedves ballib. barátaim miért mindig az egészségügy, és oktatás mögé bújnak?

Figyelt kérdés

A kormány megkapja hogy minden alkalommal a migránsok mögé bújnak, az ellenzék pedig mindig ezek mögé.


Meg lehet nézni mennyivel kapnak az orvosok és a tanárok többet, mennyire lett Európaibb az oktatás.


Akik pedig csak a jelennek élnek, azoktól pedig kérdezem hogy a Kari miért csinál stadion stop helyet korház stoppot?


Szerintem megengedhetetlen, hogy tovább romoljon az egészségügy állapota, és hogy a kormány ne folytassa azt az elvetemült ötletét az ellenzék miatt, hogy Európai egészségügyet csinál.


Az ellenzék csak ne álszent kezdjen a tanárok és az orvosok mellett!!5555!



2019. nov. 30. 21:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

Európaibb az oktatás... :D


Mikor jártál utoljára iskola 1 km-es körzetében??

2019. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%

" Kari miért csinál stadion stop helyet korház stoppot" - nem csinál kórházstopot.

A nem bizonyítottan szükséges "szuperkórházat" utasítja el.

2019. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
27%

Ja, mondjuk szinte minden szár, én sem értem ezeket. Nem vagyok ballib,jobbos vagyok, de még az igazságszolgáltatás is egy redva, meg a közlekedés is , konkrétan minden elavult. Kivéve nálunk vidéken az okmányügyintézés, múlt kedden vizsgáztam kamionból (ce) és rá órára pontosan egy hétre már boldogan ballagtam az új jogsimmal a zsebembe. 4 éve meg 2 hetet kellett rá várni, jövőre meg nem is kell.


21/F

2019. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Alex Fly ***** válasza:
87%
Senki nem bújik az egészségüg és oktatás mögé -még akkor sem ha ballib, bármit is jelentsen ez-, mivel bármelyik pillanatban összeomolhat és rádőlne...
2019. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%

éppenséggel viszonylag keveset foglalkoznak ezzel, sőt kifejezetten kerülik is a témát.

Elmondják hogy ez rossz és kész(ennyit én meg te is eltudsz mondani de ettől még nem jelenti azt hogy kezelni is tudnád a problémát, a számokat látva igazság szerint még ha kétszer annyit is költenénk rá az sem oldaná meg az egészségügyet, ide egy radikális reform kell de azt még egy programban sem láttam)

2019. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Lehet panaszkodni itt hogy minden rossz, de 2010 óta a kormány mindenkinek egységesen tőbbet ad. Ha nem tetszik akkor adjátok bele azt a részét a fizetéseteknek az egészségügybe, amennyivel 2010 óta nőtt máris Nyugatias szinvonal lesz, nagy felhőkarcolókkal, felújított luxus épületekkel csak hát pénzetek nem lesz
2019. nov. 30. 22:09
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

Sőt Mátyás idejében még kórházak sem voltak aztán elfogalta bécs várát. Be kéne már fejezni a visszafele mutogatást, 10, 20, 100 évre. Senkit sem érdekel, hogy mi volt és miért volt. Arról kell beszélni, hogy ma mi van ez miért rossz és holnap hogyan lehet javítani rajta. Úgy javítani, hogy nem három olyan pártpolitikus kezd ötletelni aki magánkórházban meg VIP ellátásban kerül csak kapcsolatba az egészségüggyel.

Miért van az, hogy hogy amikor ezek a politikusok ötletelnek akkor az orvos társadalom csak szörnyüldödik, hogy már megint mi lesz.

Az tény, hogy EU viszonylatban keveset költünk egészségügyre. Pedig állítólag dübörög a gazdaság de erre valahogy nem akar több pénzt adni a kormánypárt. Vajon miért fontosabbak a stadionok mint a népegészségügy ?

2019. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Júj jönnek az emberevő piréz migránsok. Soros Gyuri bácsi pedig maga a Sátán ő van Lucifer helyett, és egyetlen célja Magyarország elárasztása migránsokkal. Ezt fújja a Fidesz évek óta. Vagy ez nem unalmas, csak az egészségügy, oktatás?
2019. nov. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Jó jó értem. Akkor mond a kormánynak hogy ne a bérekre meg a gazdaság fejlesztésére költse a pénzt, hanem az egészségügyre. Majd akkor minden jobb lesz csak holnap nem eszel.
2019. nov. 30. 22:53
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

Nem a gazdaságfejlesztésről van szó. Hanem azokról a közpénzekről amik az politikus urak offshore cégeinél landolnak a túlárazott közbeszerzésekből.

Ha figyeled a hírekek néhány hete a kormány horribilis mértékű büntetést fizetett az EU-nak azért, hogy ne vizsgálják a büdös közbeszerzéseket. Na ezeket a pénzeket kellene az egészségügy fejlesztésére fordítani.

Látod már meg is van a forrás.

2019. nov. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!