Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tüntetnek a tanárok?

Miért tüntetnek a tanárok?

Figyelt kérdés
Végre a Fidesz emelt a fizezésükön, ami most már jobb lett. Szigorúbbak az elvárások is a tanulókkal szemben a gimiben, főiskolán, egyetemen mèg inkább, ami jó. Ott van az életpàlyamodell is, ami az évek múlásával egyre magasabb fizetést fog biztosítani. Mi kell még?

2019. dec. 3. 19:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

#29, kérdezőnek:


Én viszont szinte biztosan tudom, hogy 60 éves korom körül kezdek majd gyengülni. Teljes egészében nagyapám fizikumát örököltem. Az "öreg"-nek 62 éves korában kellett olvasó-szemüveget felíratnia, és 70 évesen még úgy bírta a fizikai munkát, hogy még én sem szívesen próbálnám ki, hogy bírnám -e azt a tempót? Nem túlzok!


Egyszerűen szerencsés vagyok. :D

2019. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

#31 vagyok:


Irritálom is rendesen a "taknyos" huszonéveseket. Utálnak mint a xart, mert bármikor, bármire azt tudom mondani hogy gyere, megmutatom! Amikor rájönnek hogy "tényleg", akkor bekussolnak. XD

2019. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Akkor ritka jó fajta vagy. Az átlag azért nem ilyen.
2019. dec. 7. 08:44
 34/34 anonim ***** válasza:

Szerintem csak élet-felfogás kérdése.

Az én számból még soha, senki nem hallotta a koromra hivatkoznék! XD


Soha nem érdekelt.

2019. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!