Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi változott az elmúlt időben,...

Mi változott az elmúlt időben, hogy egy fideszes államtitkár arra vetemedett hogy interjút adott a 444-nek, a legolvasottabb ellenzéki politikai hírportálnak?

Figyelt kérdés

[link]

Utoljára Fideszesként Tarlós István adott interjút 2014-ben a 444-nek azóta a Fidesz általában simán lesorosbérencezte őket.

Mi vezetett oda, hogy most ezen változtatott a Fidesz?

Lehet azért tette ezt mert rájött hogy nem tudja elérni a neten a fiatalokat, a bozpnytalanokat és az értelmiségieket a saját netes oldalain keresztül.



2019. dec. 4. 09:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Balufiú, aki privátban írod nekem, hogy csak az én álmomban független a 444, akkor nevezd meg, hogy melyik párthoz tartozik a 444! Szerintem nem ártana tisztában lenned azzal, hogy mit jelent függetlennek lenni. Nem állítottam azt, hogy politikailag kiegyensúlyozott, hanem azt, hogy független, nem valamelyik párthoz tartozik. Esetleg ha továbbra sem mondod, hogy nekem van igazam, mondd meg, hogy melyikhez tartozik, és mire alapozod az állításod.
2020. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!