Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzék nyeri a 2022-es...

Ha az ellenzék nyeri a 2022-es választást, magasabb lesz a fizetésem?

Figyelt kérdés

2019. dec. 4. 10:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

A lakhatás biztosan olcsóbb lesz,mert megszűnne a CSOK,egykulcsos adó.


Így,aki szegényebb,annak csak jobb lenne.

2019. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 mindentudó99 ***** válasza:
Már másnaptól.
2019. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%
Magasabb nem lesz, de alacsonyabb biztos... Kapsz még egy két plusz adót a nyakadba, befogyasztanak mindenféle fizetésemelést, stb és eljön a kánaán😬
2019. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A fizetéses kérdésre mindig az a válasz, hogy jobb lesz, ha jobbat alkudsz ki magadnak. Akinek a fizetését az állam szabja meg az általában rossz helyen van.


8-as válaszolònak üzenem, hogy òriási baromságot ìr. Miért függene az átlag keresettől, meg az infláciòtòl, hogy én jobban élek-e. Csak példának megemlìteném, hogy 2014-ben 60000 forintot fizettünk rezsivel együtt a lakásunk bérleti dìjáért. 2019-ben ez 180-190. Ugyan akkora lakásròl beszélünk, ugyan abban a kerületben, ugyan olyan állapotban... Persze ott a másik oldal, aki kiadja, nah ők annyival beljebb vannak...

2019. dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Hazudtak?Azt mondták itt európai jólét lesz"


Tudod, én már annak is örülnék, ha az európai jólét helyett csupán az európai politikai kultúra (nem pedig orosz, török, kínai, észak-koreai felé mozduló) lenne.

És amikor a politikát mondom, az magába foglalja többek között a demokráciát is.


Hogy mennyivel lesz magasabb a fizetés, az attól is függ, hogy milyen csontvázak borulnak ki a szekrényből. Nagyon sok fej fáj most ott, ahol fideszes polgármester, többség volt.


Nem vagyok abban biztos, hogy európai jólét lesz, de abban biztos vagyok, hogy egy falusi gázszerelőből nem lesz dollármilliárdos pár év alatt csak azért, mert történetesen miniszterelnök a barátja.


Egyszer már megcáfoltam azt a fizetésmegvonásos


"Hát az ellenzéki Pikó András polgármester épp most csökkentette az önkormányzati dolgozók fizetését"

Talán nem kéne ilyen drámaian fogalmazni, mert még kisülne, hogy szándékosan ferdítesz, korábban úgy fogalmaztál máshol, hogy elvették a fizetésüket, ha nem te voltál az, akkor bocs, csak annyira egy anyagból dolgoztok, a PS, de lehet, hogy van valami politikai képzés is, hogy mit hogyan kell kommunikálnotok.


Pikó a 13. havi fizetésüket vette el, és ad helyette karácsony környékén valamennyit, és janárban is még valamennyit. A kettő együtt valószínűleg nem lesz annyi, mint egyhavi fizetésük, de nem is lesz aprópénz, szerintem két heti bérüknél biztos többet fognak összesen kapni, de nem tudom. Azt viszont tudom, hogy sokat költenek majd lakásfelújításra, hogy több bérlakás legyen, hogy felfüggesztették a kilakoltatásokat az önkormányzati bérlakásokból, ennek köszönhetően még a kilakoltatási moratórium előtt is megmenekültek a fenyegetettek, május 2-ig biztonságban lesznek, addig átvizsgálják és megoldást keresnek a problémára. Ha mérlegre teszem, hogy több család hajléktalanná válik, vagy néhány dolgozó éves szinten elesik mondjuk, félhavi fizetésétől, hát azt hiszem, hogy helyes döntés született.


Ráadásul nem gonoszságból kellett költséget megszorítaniuk, hanem azért, mert a Fidesz szart hagyott hátra, és krízis van. Szerencsére átnézik a szerződéseket, és sok pénzszórást sikerül megszüntetni, sok kommunikációs kiadást szintén. Ők sem akarnak kommunikációra, propagandára annyit költeni. Eellett nem segít a bajban, hogy a fideszes ex-ek információt tartanak vissza, így időbe telik az áttekintés, ha egyáltalán. Mondom, zizegnek az iratmegsemmisítő gépek, sok irat eltűnt.

2019. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!