Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orban azt hiszi ha egy csokos...

Orban azt hiszi ha egy csokos 22 eves csajt tesz allamtitkar helyettesnek akkor ezzel megtalalja az utat a fiatalokhoz? Belolem ellenszenvet valtott ki mert mast ket diplomaval is elkuldenek ez meg az egyetemet sem fejezte be.

Figyelt kérdés
Nagyon elvan tevedve mint ahogy 2016-ban is amikor a trendy szexy fancy 56-os emlekevvel akarta megnyerni a fiatalokat akik ha nem a rendszer elvezoi megvetii ot
2019. dec. 4. 13:03
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Vegzettsege sincs. Na de jelentkezek mar en is hiszen ugyis csak disznek van a diploma.
2019. dec. 4. 16:49
 12/32 anonim ***** válasza:
48%
Nem, de valaki biztos megtalálta az utat a sunájához az elvtársak közül ;)
2019. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
27%

Milyen szexisták lesznek az ellenzékiek ha egy kormánynak dolgozó nőről van szó. Egyből hülyének tartják, előjönnek a klasszikus 'túl fiatal hozzá, valakinek a valakije, nincs tehetsége' szövegek.

De ha Nagy Blanka bizonyítványa kerül szóba, akkor azonnal jogvédő hiszti üzemmódba kapcsolnak és kiállnak a nők jogaiért is ezek az álszent ellenzékiek!

2019. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
72%
Semmi baj nincs ezzel a hölggyel. Csak az az egy, hogy 22 évesen, egyetemistaként amikor még diplomája sincs, hogy kerül egy ilyen pozícióba?
2019. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
21%

"Semmi baj nincs ezzel a hölggyel. Csak az az egy, hogy 22 évesen, egyetemistaként amikor még diplomája sincs, hogy kerül egy ilyen pozícióba?"

Mi ez a hímsoviniszta duma? Greta Thunberg vegán és környezetvédő aktivista 16 évesen mondott beszédet az ENSZ Éghajlatváltozási Konferenciáján. Vele is valami bajod van esetleg? Szerinted az ő karrierjét is valakinek köszönheti a háttérből? Miért olyan hihetetlen számodra, hogy vannak határozott erős nők, akik egyedül is képesek elérni valamit az életben?

2019. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
52%
15-ös te mit hímsovinisztázol itt? Hol írtam azt, hogy a nemével van bajom? 22 évesen diploma nélkül egy fiút is megkérdőjeleznék, hogy erre a posztra való-e már.
2019. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
18%
Akkor te a jövő generációját primitívnek tartod. Nézz szét kicsit a világban és látod majd hogy ennyi idősen sokan olyan dolgokat értek el az életben, amiről te egész életedben csak álmodozhatsz.
2019. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
58%
Köszönöm szépen. A jövő generációja részben még én is vagyok. 28 éves vagyok és felépítettem egy jól működő saját vállalkozást.
2019. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
81%
#17 Tisztelt feminista,lehet hogy olyan okos mint Einstein meg olyan érzéke van a pozíciójához mint senki másnak de egy 22 éves embert helyettes államtitkárnak rakni már csak a tapasztalatlansága miatt kérdéses lépés
2019. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
14%

"#17 Tisztelt feminista,lehet hogy olyan okos mint Einstein meg olyan érzéke van a pozíciójához mint senki másnak de egy 22 éves embert helyettes államtitkárnak rakni már csak a tapasztalatlansága miatt kérdéses lépés"


OK boomer.

2019. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!