Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orban azt hiszi ha egy csokos...

Orban azt hiszi ha egy csokos 22 eves csajt tesz allamtitkar helyettesnek akkor ezzel megtalalja az utat a fiatalokhoz? Belolem ellenszenvet valtott ki mert mast ket diplomaval is elkuldenek ez meg az egyetemet sem fejezte be.

Figyelt kérdés
Nagyon elvan tevedve mint ahogy 2016-ban is amikor a trendy szexy fancy 56-os emlekevvel akarta megnyerni a fiatalokat akik ha nem a rendszer elvezoi megvetii ot
2019. dec. 4. 13:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
75%

#22 vagyok


Sehol nem írtam, hogy ne lehetne nő ebben a pozícióban. Semmi bajom nem lenne vele, ha MEGFELELNE a JELENLEGI jogszabályi követelményeknek, tehát lenne jogi, közigazgatási mesteri, vagy közgazdász diplomája. Akkor egészen nyugodtan elfogadnám, és megérteném, hogy őt választották erre a pozícióra. Így sincsenek álmatlan éjszakáim miatta, csak furcsálom, mint ahogy azt is, hogy a 40%-os hogy lehet ennyire értelmi fogyatékos. Bár szerintem csak egy troll.

Olyan idétlen “érveket” hoz fel, hogy egy kívülálló röhög rajta, és egyáltalán nincs igaza, hiába hiszi azt, semmit nem tud érdemben megcáfolni, vagy érvelni valami mellett.


Felhozza Bill Gatest, de az ő története semmilyen szinten nem kapcsolódik ehhez a témához. Ő nem egy adott pozícióra kapott felhatalmazást a jelenlegi jogszabályi előírások mellőzésével, hanem szabadon, hobbiból elkezdte csinálni azt, ami érdekelte. Innentől kezdve kár a kettőt összevetni.


Szerencsére kivételesen azok vannak többen, akik józanul gondolkodnak a témában, pedig ez ritka eset.

2019. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
75%
#29 milyen tehetsége? Ehhez tapasztalat kell, ami neki nincs, hisz az egész témában kívülálló.
2019. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!