Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a vélemény a hajléktalanhel...

Mi a vélemény a hajléktalanhelyzet alábbi módon való kezeléséről? Video lent.

Figyelt kérdés
[link]

2019. dec. 6. 07:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Ha már klímaváltozás, akkor mindent meg kéne tenni ahhoz, hogy az emberek szívesebben vegyenek részt a tömegközlekedésben, és ezen a büdös, betegségeket terjesztő hajléktalanok meg a bliccelő zsebes cigányok nem segítenek. Csak ugye Magyarországon jogszolgáltatás zajlik, és hiába követ el a hajléktalan a jelenlétével biológiai terrorizmust, nem büntetendő. A másik gyökér viszont igen. Tehát aki a jogban hisz, az a terrorista mellett áll ki, aki pedig az igazságban, az pedig a garázda mellett.
2019. dec. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
Ha én itt leírnám, hogy szívem szerint hogyan kezelnèm a hajléktalan kérdést kitiltanának, úgy hogy inkább nem írom le. Maradjunk annyiban, hogy nagyon sokan tehetnek róla, hogy azok lettek.
2019. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó nyugodtan leírhatod.


Itt csak akkor tiltanak/törölnek ha leírod hogy zsidó, vagy azt hogy a magyarok nem kedvelik a migránsokat.

2019. dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Emlékszem rá, hogy a Tények készített egy riportot az aluljárókban élő hajléktalanokról. Teljesen igaz volt amit mondtak benne, aki metróval jár munkába az tudja igazolni, hogy nem kitaláció.

Sajnos a Budán élő elkényeztetett újságírók és jogvédők akik hajléktalant csak fényképen láttak feljelentették a csatornát a riport miatt és ostoba módon a csatorna lett a bűnös a riport miatt.. Szánalmas.


[link]


Itt a 444.hu hisztije a riport miatt és az örömhír számukra arról, hogy milliós bírságot kapott a csatorna: [link]


"A vizsgálat során megállapították, hogy a TV2 figyelmen kívül hagyta az emberi méltósághoz való jogot azzal, hogy a riport a hajléktalanokat deviáns, elszigetelt kisebbségként egyoldalúan, sematikusan ábrázolta. "

Azoknak is van joguk az emberi méltósághoz akik minden hétköznap a büdös, húgyos aluljáróban kénytelenek sétálni, átlépni a vizelettócsákat és az agresszív kéregető hajléktalanokat elviselni!

2019. dec. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
A Fidesz javára kell írni, hogy megtiltotta az utcán való élést. Azért csak javult a helyzete azoknak, akik nem hajlèktalanok és nem tetszik nekik a hajléktalanok látványa. Én is vehetnék fel zsákszámra hitelt, hogy egy két szobás lakás helyett legyen 3-4 szobás. De egyrészt minek, amikor egyedül vagyok. Csinálhattam volna gyereket is 16 évesen a semmire mint az inkább nem mondom meg, hogy kicsodák. Egyetemi végzettség helyett lehetne 8 általánosom is. Kerülhetném is a munkát. De ezektől nekem sokkal több eszem volt. Akinek nem, arról én nem tehetek. Mondjuk van aki nem tehet a helyzetéről, de az úgy kb. 10 százalék, lehet sokat is írtam.
2019. dec. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
Az eljárás szakszerű, kivetnivalót nem találok benne.
2019. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
Itt csak akkor tiltanak/törölnek ha leírod hogy zsidó, vagy azt hogy a magyarok nem kedvelik a migránsokat.
2019. dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ilyen válaszok születtek. Van még remény. Kicsit tartottam tőle, hogy betalálnak majd a jogvédők. De úgy látszik már nincs merszük bedumálmi. Se a bkk, közterület felügyelet, rendőrség nem tesz semmit ebben az ügyben. Idején, hogy ilyen tettrekész állampolgárok kézbe vegyék a helyzetet.

Egyszerűen megengedhetetlen, hogy míg a tisztes állampolgárok havi 10 ezret fizetnek, mások össze szarva, berúgva fetrengenek a közlekedési eszközökön.

Az ilyen embereknek nincs helye a társadalomban. Lehet kitakarodni egy erdőbe vagy tanyára aztán ott lehet élni állat módjára!

2019. dec. 6. 13:37
 9/32 A kérdező kommentje:

A 444 en már nem, de a 444 Facebook oldalán lehet kommentelni még. Megnéztem miket írnak a cikk alatt. Hát ezt a sok agyhalott sjw-t. Elképesztő.


Azt nem értem, hogy a sok sjw miért nem viszi haza ezeket a ganajtúrókat, mosdatja, eteti őket. Igazán befogadhatna minden főliberális egy egy csövest.

2019. dec. 6. 13:39
 10/32 anonim ***** válasza:
Mert a 444-en büdös, mocskos, lumpen prolik vannak. Ha annyira kedvesek nekik a hajléktalan, akkor vigyèk haza, fogadják be őket.
2019. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!