Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberális, emberségességre...

Liberális, emberségességre hivatkozó, mindenkit válogatás nélkül befogadni akaró migránsjogvédők válaszára lennék kíváncsi: Most, hogy a migránsok megtámadták a magyar-szerb határt, ugyanaz a véleményetek a menekült-ügy kezeléséről, mint eddig?

Figyelt kérdés

Most, hogy a migráns huligánok áttörték a kerítést a magyar-szerb határon, Horgoson, és kövekkel dobálóznak, gyújtogatnak stb, még most is kitartotok amellett, hogy ezek szegény szerencsétlen menekültek?

Sok olyan véleménnyel találkoztam eddig, hogy azért lázonganak, mert sok ezer km-t megtettek és már elvesztették a türelmüket. De most ez az agresszív, életveszélyes hőzöngés, amiben sok rendőr is megsérült, nem nyitja föl a szemeteket, hogy ezt a söpredéket, aki képes ahelyett, hogy a hivatalos beléptetőállomáson menjen be, benyújtva a menedékkérelmet, regisztráljon, stb, inkább nekiáll agresszíven, tombolva követelőzni, letarolni a kerítést, gyújtogatni, husángokkal, betontömbökkel, kövekkel dobálva a rendőröket, akik persze nem lőhetik őket fossá, csak könnygázzal, vízágyúval oszlathatják őket... Visszaélnek ezzel, hogy a rendőrök nem lépnek fel ellenük drasztikusan! Ezek a söpredékek képesek voltak 2 kisgyereket is áthajítani a kerítésen, akik meg is sérültek. Tényleg azt gondoljátok ezek után, hogy ezek nincstelen háború elől menekülő szerencsétlen családok??? Komolyan? Miért nem akarnak regisztrálni? Mi indokolja ezt a viselkedést? Erre is tudtok mondani valami nagyon gyenge mentséget?

Hozzáteszem, nem a VALÓDI menekülteket utálom, hanem ezt a vég nélkül, invázióként özönlő gazdasági migráns hadakat, akik nem a háború elől, hanem a markukat tartva a gazdag országokba igyekeznek, szírnek hazudva magukat! Nem véletlenül nem akarnak regisztrálni ezek a bűnözők, akik nagy eséllyel iszlamista harcosok, jobbik esetben sima gazdasági bevándorlók! NEM MENEKÜLTEK! Aki végigvonul 5-6-7-8 országon, mondva, hogy neki ez se jó, az se jó, a legjobb, a leggazdagabb ország kell, az háborús menekült? Hagyjuk már... Rég nem is kaphatná meg a menekült státuszt így. Mikor esik le? Ezek az igazi menekültek szájából veszik ki az ételt, akiket etettek. Akiknek szánjátok. Ingyenélőknek, agresszoroknak is ugyanilyen szívesen adnátok? Most hallom a hírekben, hogy a migránsok közül elkaptak egy beazonosított terroristát... És még vajon hány lehet? Nem az első volt amúgy. Ez a tény és ami nemrég történt bizonyítja azt, hogy nem lehet őket válogatás nélkül beengedni. Ezek gyakorlatilag be akarnak törni az országba... Ha menekültek lennének, akkor tudnák, hogy ennek nem ez a módja, ha be akarnak jutni. De ezek titkolnak valamit.



2015. szept. 16. 19:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Liberálisok nem normálisok ... majd úgyis jönn a mentegetőzés hogy jaj csak elegük van meg egyebek , pfff
2015. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Most, hogy megtámadták a határt, még jobban fogják szeretni őket, mert az általuk istenített 60-as évekbeli francia Che Guevarás diáklázadókra és az amerikai hippikre emlékeztetik őket.
2015. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
69%
majd ezek fognak integrálodni persze persze!
2015. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Én is kíváncsi vagyok gyurcsány véleményére is...
2015. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen emberek még tankönyvben sem láttak menekülteket, csak bambán vakon ragaszkodnak az óvodás rózsaszín ködös elveikhez. Még ha a szeme láttára fejeznék le az anyját akkor is ujjongana hogy egyenlőség meg 21. századi felvilágosult európa. Furcsány meg valószínűleg maga is a vízágyú rosszabbik felén állt, migránsgyerekkel a kezében..
2015. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
38%

Igen, változatlanul azt gondolom.


Változatlanul azt gondolom, hogy kb. 100.000 migráns az 500 milliós EU-nak nem kellene, hogy gondot okozzon.


Változatlanul azt gondolom, hogy 300 dobáló migráns a kerítés túloldalán nem kellene, hogy akkora szenzáció legyen, hogy egy tízmilliós országot a rettegésbe taszítson. Csak ugye hatalmas show van csinálva ebből az egészből. Mert ez a helyzet Orbánnak nagyon-nagyon kapóra jön, és amennyire lehet, meglovagolja.


Változatlanul azt gondolom, hogy a kerítés, illetve a rendőrök sorfala nem hosszútávú megoldása a problémának, csak maximum egy-két hónap. Az egyetlen hosszútávú megoldás az lenne, ha az okot szüntetnék meg, nem a tünetet, azaz az ISIS-t, hogy a menekülteknek ne legyen mitől menekülni.


Változatlanul azt gondolom, hogy a NATO szét tudta cseszni ezeknek az embereknek az országát (köztük Magyarország is ott volt), de amikor fel kell vállalni a következményeit és a felelősségét annak, amit a Közel-Keleten tettünk, az már nem megy, akkor megy a sipítozás.


Változatlanul nem az iszlám vallást tartom felelősnek a kialakult helyzetért, hanem bizonyos embereket.


Változatlanul az gondolom, hogy ha olyan helyzet lenne itt, mint Szíriában, én is menekülnék.


És változatlanul azt gondolom, hogy több millió "megélhetési bevándorló" vándorolt ki Magyarországról Nyugatra az elmúlt évtizedekben, akiket azok az országok befogadtak. Könnygáz és vízágyú nélkül.

2015. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

#6 Az a 300 dobáló migráns csak a töredéke annak az ugyanilyen huligán migráns mennyiségnek, akik már korábban bejutottak és trappolnak végig Európán...


Csomó felvetésre nem reagáltál, kíváncsi lennék, hogy pl. miért kéne bármelyik európai országnak illegálisan, megélhetési célzattal érkező, agresszív, követelőző, törvényeket be tartani és együttműködni nem akaró, gyanús hátterű, regisztrálatlan hordákat befogadni?

Ez meg eléggé gyenge érv, hogy "És változatlanul azt gondolom, hogy több millió "megélhetési bevándorló" vándorolt ki Magyarországról Nyugatra az elmúlt évtizedekben, akiket azok az országok befogadtak. Könnygáz és vízágyú nélkül." - igaz, csak ők nem hőzöngve, követelőzve, a markukat tartva mentek ki, hanem törvényesen, dolgozni, adózni, nem pedig élősködni. Azonos kultúrkörből. Minket sem engednének be sehova ilyen fellépéssel, mint amit ők csinálnak.

Hozzáteszem, rohadtul nem "csak" 100000 emberről van szó, nem látni hol a vége az inváziónak.

2015. szept. 16. 20:05
 8/27 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező: ahogy én láttam, az ott levő tömegnek csak egy kis része dobált köveket.

Szerinted minden egyes migráns agresszív, követelőző, törvényeket nem betartó ember? Érdekes, én ismerek nem egy mohamedán vallású embert, akik évek óta itt élnek, és becsületesek, dolgoznak, adóznak, békések. Semmi baj velük.


"igaz, csak ők nem hőzöngve, követelőzve, a markukat tartva mentek ki, hanem törvényesen, dolgozni, adózni, nem pedig élősködni. Azonos kultúrkörből."


Na persze, kérdezz meg egy Nyugat.európait, hogy mi a véleménye a Kelet-Európai bevándorlókról. Hát nem az lesz, hogy törvényesen, becsületesen dolgozó tisztességes állampolgárok, azt elhiheted. Persze, van olyan is, de nem kell piedesztrálra emelni saját magunkat, a másikat meg általánosítva lenyomni.

Nem véletlenül volt tökük ki az utóbbi években pl. a briteknek a Kelet-Európai bevándorlókkal.


Ezt te magad sem gondolhatod komolyan. Őszintén, ha Magyarország lakosai, nem hőzöngőek, követelezőek, élősködőek, hanem törvényesen adózó, tisztességes állampolgárok lennének, akkor az ország nem itt tartana, ahol!

2015. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
40%

Az a probléma, hogy ti valami fura egyesített módon látjátok az embereket és egyszerűen nem értitek a mi pozíciónkat. Legalábbis az enyémet, nyilván nem beszélek mások nevében.

Nektek ha egy vagy két idióta gyerekeket dobál át a kerítésen, akkor "A MIGRÁNSOK" dobálnak át gyerekeket a kerítésen. Nekünk meg nem. Azokat, akik részt vettek a határ szétverésében természetesen le kell csukni. De ahogy téged nem ítélnek el azért, mert Kiss Józsi verekedésbe került (pedig mindketten magyarok vagytok (na jó nem, mert Kiss Józsit csak én találtam ki, de szerintem érthető a lényeg)), ugyanúgy én nem tennék semmit azok ellen, akik NEM támadták meg a határt, NEM dobtak át senkit a kerítésen, NEM tettek semmit. Csak épp te egy csoportba tetted őket olyanokkal, akik viszont igen. Számomra a ti kollektív kinyilatkoztatásaitok "A MIGRÁNSOK"-ról épp olyan nevetségesek, mintha bekopogna a rendőrség, hogy volt egy magyar bűnöző, úgyhogy most lecsukjuk az összes magyar embert.

2015. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%
Senki sem bántja az ártatlan migránsokat, a támadó megjegyzések nyilván azokra vonatkoznak akik képtelenek alkalmazkodni, és agresszívak. Ez szerintem logikus.
2015. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!