Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Áder János mivel...

Szerintetek Áder János mivel szolgált rá, mitől olyan "nagyszerű", hogy a fizetését meg kell duplázni?

Figyelt kérdés
Normális dolog az, hogy a gyereke több napidíjat kaphat 4 nap külföldi tartózkodásra, mint egy kisnyugdíjas egész hónapra?!

2019. dec. 6. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Azért mert klímavédő. Trump nem az
2019. dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ügyesen ír alá mindent, amit elé tolnak. Jár a keksz.
2019. dec. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az aláírásával és a nyelvérzékével.

A törvény diszkréten úgy szól, hogy az államfő tiszteletdíja az minimálbér vagy az átlagbér (nem tudom, melyik) valahányszorosa, így az emelkedik. Szerintem a politikusok és az államfő tiszteletdíját a minimálnyugdíj x-szeresében kellene meghatározni, akkor talán 2008 óta változna az is 28500-ról, de felső határt is kéne szabni, hogy az összes ilyen-olyan állam és önkormányzat által (beleértve az állami és önkormányzati cégeket is) finanszírozott jövedelmük összessége nem lehet több a nyugdíjminimum y-szorosánál,

2019. dec. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Áder meg annyira klímavédő, mint amennyire orbán demokrata. (tettekben semennyire, csak szavakban)
2019. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Kiérdemelte, hiszen egyetemi haverok voltak.
2019. dec. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem tudom, de szerintem az is durva, hogy a gázszerelő kijött, fél órát dolgozott, és l2 000 forintot kért számla nélkül, beépített cucc nem volt!! Akkor mennyi lehet a havi tiszta bevétele, 500 000-600 000???
2019. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 tettekben az összes olyan klímavédő aki hangos hiányos. Nézd csak meg nem azok cégek stb ordítanak erről az enszben akik valóban ezzel is foglalkoznak sajnos
2019. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os: neked nem mindegy, hogy a gázszerelő lopja el a pénzed számla nélkül, vagy Orbánék a számla mellett személyre szabott törvénnyel?

Szerintem a gázszerelőd jobban megdolgozott a pénzéért, mint az adódból eltartott Áder elnök!

2019. dec. 6. 13:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Áder helyébe én se írnék alá ingyen minden törvényt. Szolgáltatás-ellenszolgáltatás.
2019. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!