Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek után miért mondják az...

Ezek után miért mondják az ellenzékiek, hogy a Fidesz urizál?

Figyelt kérdés
Nevet nem írok, de van egy közismert ellenzéki - bal oldali - ismerősöm. Nem politikus, de nagyon kiáll mellettük... Most szült a barátnője, aki történetesen volt osztálytársnőm. Fb-ra kirakta a babát és a bejelentkezési hely alapján, ott 2 millió alatt mindennel együtt nem jön ki egy szülés... Akkor miért mondják, hogy a Fidesz urizál?
2019. dec. 6. 21:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
wtf
2019. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%

Hú na most mondtál 1 embert, akinek mondjuk 10 év alatt sikerült összekaparnia 2 milliót.

A Fideszesek 10 perc alatt szednek össze ennyit.

2019. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ja valószínűleg ez a 2 milliójuk van ,vicces vagy
2019. dec. 6. 22:05
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Remélem ezt a kérdést nem gondoltad komolyan..bár egy átlag fidesz szavazó színvonalán van, de akkoris...
2019. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Gyermekszülés magán klinikán, meg horvát tengeren yachton orgiázás kokózás, hát végül is majdnem egy kategória. :D
2019. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
ÉN nem vagyok semmilyen szavazó, egyik sem érdemli meg, de ezen akkor is visítanának. Nézek híreket, tudom.
2019. dec. 6. 22:17
 7/26 A kérdező kommentje:

"Gyermekszülés magán klinikán, meg horvát tengeren yachton orgiázás kokózás, hát végül is majdnem egy kategória. :D"


Azt senki nem nevezte urizálásnak, mert nem is az, de azon pl. hónapokig vonyítottak, hogy miért a Gundelből van a menü, mikor jó lenne a sarki főzelékfalóból is.

2019. dec. 6. 22:18
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Áhh, nem is értem miért nem közkórházban akarja a saját gyereke megszületését...
2019. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%

De egyébként nem tűnik fel, hogy míg az ismerősöd a fizetéséből vitte magánklinikára szülni az asszonyt, addig a szóban forgó párt többek között a te pénzedet is fszságokra szórja, vagy éppen zsebre rakja, milliárdos tételekben?


Teljesen mindegy, hogy ki “melyik oldalon” áll, ezek között nem lehet párhuzamot vonni...

2019. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod szerint az ismerősöd nem politikus. A fidesz urizálása alatt sem azt értik az emberek, amikor egy piacról tisztességesen megélő ember fideszes. Hanem amikor konkrét fideszes politikusok urizálnak, lásd Rogán Antal.
2019. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!