Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesti ellenzéki szavazók,...

Budapesti ellenzéki szavazók, egyetértetek a fizetés emelésekkel és a rengeteg új alpolgármesterrel és tanácsadóval?

Figyelt kérdés

Az előző ciklushoz mérten , a legtöbb kerületben többszörösére nőtt az alpolgármesterek száma és akit esetleg nem alpolgármesterré azt tanácsadóként tettek be.


Pl.: Kálmán Olga


Évek óta attól hangos a sajtó, hogy hogyan herdálják a pénzt a kormányon lévő politikusok, miért kell egyből ellenzéki oldalon is ezt a pénz meg pozició osztogatást végre vinni? Nem tudnának akkor példát mutatni, hogy hogyan kell csinálni ha már folyamatosan azért szídják a másikat amit most ők is megcsinálnak és az emberek képébe nyomnak?


2019. dec. 7. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
A bal libsi proli és nem proli szavazókat ez rohadtul nem érdekli, őket egy dolog boldogítja, hogy a Fidesz fóbiájuk kapott egy kis alamizsnát! Az, hogy "rá megy" majd erre a főváros az már lényegtelen. Náluk " afideszcsaklop" az érv...
2019. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Elég baj, hogy emberek azért szavaznak oda ahova mert Fidesz fóbiások..


Sajnos a jelenlegi másik oldal az rosszabb opció.

2019. dec. 7. 11:43
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

" Náluk " afideszcsaklop" az érv..."


Bárcsak igazad volna!

Én kb. egy órán keresztül tudom sorolni mi a baj Orbánisztánnal anélkül, hogy belekezdenék a fideszesek "véletlen" gazdagodásába.

2019. dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 Karácsony és az ellenzéki képviselők mellett érvelj kérlek ha rájuk szavaztál.
2019. dec. 7. 11:44
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom feltűnt-e, de az ország nem csak Budapestből áll...

Szóval (bár természetesen rájuk szavaztam volna) én itt faluhelyt (Pécs) nem tehettem meg, hogy Karácsonyra szavazzak.

2019. dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 Most akkor kérlek válaszolj a kérdésre is, egyetértesz a fizetés emelésekkel és a rengeteg alpolármester és tanácsadó felvételével és pénzelésével?
2019. dec. 7. 11:51
 7/16 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj meg kérdező, nem mindenki fideszes! Ezt arra mondom, hogy attól, hogy te ezt így beírod én még nem fogom elhinni. Ha valaki statisztikákkal, számokkal, kerületekre lebontva tudna adni erről egy kimutatást, hogy hány alpolgármester, tanácsa stb. dolgozott a fideszes vezetés alatt és mennyi most és ennek mennyi a bérköltsége, és ezeket miből fedezik stb. akkor mondanék véleményt. Csak mondnom újra, hogy értsd, mint nem budapesti nem vagyok képben, és bár a szimpátiám természetesen az ellenzéki politikusokkal van, nem osztom az észt olyan kérdésekben, amiről fingom sincs. Ha Pécsről vagy Szegedről kérdeznél, akkor tudnék releváns választ adni, így nem.
2019. dec. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Konkrétan hányszoros az a többszörös? :D

Több lett, de valójában nem olyan eget verően nagy tétellel. És nem a demokrácián kell spórolni. Történetesen én elleneztem a képviselők számának csökkentését is, pedig állítólag hú de nagyot spóroltak általa. Nagy lófaszt! Tanácsadókból államtitkárokból, stb.-kből lett sokkal több, és ha nem is számítottuk volna a tiszteletdíj emelést, ami minden ciklusban megtörténik, akkor is összességében sokkal több lett a személyes költségük.


Ez inkább a Fidesz lakájmédiájának a nagy frázisa, holott természetes, hogy így van. Nem ez a pénz jelenti a gondot, ez aprópénz, viszont a hozzáadott érték nagy, ellenben Tarlós és a Fidesz számos intézkedése miatt hatalmas szarban van Budapest. Hatalmas adósságban vagyunk, és hogy mekkora is a baj, csak fokozatosan derül ki, mert az ellenzéki képviselők előtt is titkolták, szóval csak most szembesülnek vele. Iratmegsemmisítőket még mindig zizegtetik valahol a fideszesek.

2019. dec. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Még a szeretett Index is lehozta , hogy mennyi alpolgármester volt ezelőtt és mennyi most bizonyos kerületekben, és az 5 évre lebontva kerületenként hány száz millióba kerül ez az adózóknak. Megint csak a félrebeszélés megy, ezt nem szeretem a bal oldali szavazókban. A Fidesz utálat az meg van de a saját pártjukban nem keresik a hibát és ha valaki rá is mutat akkor is csak a kitérés megy a válaszadás elől vagy a további Fidesz szídás.


És én például szegedi vagyok szóval tudnálak arról is kérdezni, bár azt írtad Pécsen laksz így már nem érint a dolog, de milyen rossz is lett volna ha épül Szegeden harmadik híd és reggel a két jelenlegi hídon nem 1 órát kell várni munka előtt. Meg ha végre jönnének ide is nagy cégek, de hát Botkának az nem kell mert nem adnak elég zsebbe lóvét. Anno ide jött volna a Mercedes gyár is de nem akartak kenőpénzt fizetni, szóval mentek Kecskemétre. Azóta lásd hol tart Kecskemét.. 200 ezer forint alatt még gyári melóst se talál senki. Aztán a Pick is inkább elment Mohácsra mert ők se akartak háttéralkukat kötni Botkával.


Idén az iskola kezdés előtt 1 héttel dúrták fel az utakat az iskolák előtt. Aztán közel 1,5 hónapig le volt zárva minden, de választások előtt gyorsan átadadták , mondjuk a Tisza Lajos krt. rakpart felé vezető szakasza nagyjából minden nap majdnem kitöri a kerekem de azért jól megcsinálták.

2019. dec. 7. 12:06
 10/16 A kérdező kommentje:

#8 Hatalmas adósságok? Te miről beszélsz ember?

Mindenhol milliárdokkal a kasszában adták át a stafétát a mostani ellenzéki vezetésnek. Kiváncsi leszek 5 év múlva ők mivel adják át.. valószínűleg ugyanúgy hatalmas mínusszal ahogy azt 10 éve tették.


Az meg, hogy kerületenként 100+ millió forint kifizetése semminek nem számít azt jó tudni.


Bezzeg Pikó úr eltudta venni a 13-ik havi prémiumomat az óvónőktől, stb , de maguknak megtudta szavazni a fizetés emelést. Na igen, igazi liberális gondolkodás!

2019. dec. 7. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!