Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy kezeljem, hogy a családom...

Hogy kezeljem, hogy a családom Fideszes, de én Gyurcsány Ferenc politikájával értek egyet?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Megoldhatatlan! Költözz el!
2019. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Mondd meg nekik hogy a terépcsecső hulljon a fejükre amiért fideszesek
2019. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
58%
El nem hittem volna még 10 éve, hogy lesz olyan fiatal aki ma azt mondja, hogy a Gyurcsánnyal ért egyet.
2019. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Értelmes, intelligens emberek között ez nem okoz problémát.
2019. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 árokpart ***** válasza:
0%
Mások jómódján vitatkoztok otthon? Inkább éljetek családi életet amíg mindannyian együtt lehettek. Mit nem adnék érte, hogy a családunk nagyobb része nem idősödött volna meg és még élne és az ember ilyenkor bánja, hogy néha még akár egy percet is foglalkoztunk, vitatkoztunk egyáltalán politikáról. Egy másodpercig sem éri meg átlagembernek politikával foglalkozni egy sajnos gyarmati országban.
2019. dec. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
2019. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha kölcsönösen meg tudjátok egymást hallgatni, akkor nem kell egyetérteni, mégis meg lehet élni egymás mellett.
2019. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8%
Lásd be, hogy mindkettő elmebeteg, ezért egálban vagytok családon belül.
2019. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Egy 2 gyermekes családban a báty a nőket szereti, a húg meg a pasikat. Ezen sem kapnak össze, akkor a politikán miért kellene? (Azt csak zárójelben teszem hozzá, hogy egy szerető család az egyetlen eltévelyedett báránykáját nem fogja köközösíteni, legfeljebb megmosolyogja.) :)
2019. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom te hogy vagy vele de én a mai napig nem ismerem a családom pártpreferenciáját pedig minden alkalommal élünk a szavazati jogunkkal. Soha nem szoktam megkérdezni kire húzták az X-et
2019. dec. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!