Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktornak lehet valamily...

Orbán Viktornak lehet valamilyen titkos terve amire nem gondol senki?

Figyelt kérdés
Például, hogy valóban kilépünk az unióból vagy ehhez hasonló horderejű dolog amit most még el sem tudunk képzelni.
2019. dec. 13. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Átadja a hatalmat a táncsics radikális balpártnak akik a marxizmus fényével megdicsőitik dr.orbàn viktor mihály urat
2019. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
El tudom képzelni például, hogy visszaveszi a győzteskompenzációt a választási rendszerből és nem csalnak így győz az ellenzék de nem kap 2/3-ot amivel rendezhetnék a törvényes viszonyokat. Ezáltal valójában önként átadja a hatalmat úgy, hogy megúszik mindent amit tett következmények nélkül.
2019. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha kilep az uniobol honnan fog lopni?
2019. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Már többen jósolgatják, hogy kilépünk az eu-ból, de én ezt csak akkor tartom elképzelhetőnek ha nem adnak pénzt.


Egyébként én el tudom képzelni de elég rossz dolgok sülhetnek ki abból hogy kavarunk a törökökkel és az oroszokkal.

2019. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Királlyà koronáztatja magàt ha elfelejti bevenni a Xanaxot.
2019. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Nemzeti burzsoázia megteremtése. (nemzeti alatt értsd Fideszhez közeli)
2019. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2019. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
A Halopelidor elég veszélyes pszichiátriai gógyszer, tehát itt bármi előfordulhat.
2019. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Van olyan dolog, amire nem gondol senki. Ő sem. Neked is van ilyen, nekem is van ilyen, csak nem gondolunk rá, mert senki sem gondol rá. Tehát úgy van, hogy nincs. Ez a titkok lényegi vonása. De csak csendben írom, maradjon is köztünk. pszzt!
2019. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nem merne kilépni, maximum akkor ha a visegrádi országok is
2019. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!