Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz valóban keresztény...

A Fidesz valóban keresztény tanokat vall?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem a Fidesz kampányát. A Fidesz állandóan kihangsúlyozza, hogy meg kell védeni a keresztény Európát, a kereszténységet! Közben folyamatosan mások gyűlöletére, (a migránsok, vagy soros) épít, a migránsokat a Fidesz szerint gyűlölni kell, és meg kell vetni mert nem magyarok, nem európaiak. Közben, ezrek vettek letelepedési kötvényt, és jöttek be az országba. Tehát ha fizet valaki, és úgy jön ide, az szerintük rendben van, de ha valaki toprongyosan, nulla forinttal menekül el a rossz életkörülmények, vagy a háború elől, azok bizony nem kívánatos személyek Európában....

A kereszténység a szeretetre, mások megsegítésére irányul, nem pedig a gyűlöletre! Hogy gondolhatja azt a kormány, hogy a gyűlölet, a másokon való átgázolás keresztény tett?


2019. dec. 15. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
"másokon való átgázolás"? Ajaj, nagy a baj.
2019. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, az inkvizíciót sem nevezem keresztényinek.
2019. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 mindentudó99 ***** válasza:
50%
(Toprongyosan nulla forimtal menekül. ) Ezt lebírtad írni röhögés nélkül? Többezer eurót kicsengetnek a csempészeknek.
2019. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

"Hogy gondolhatja azt a kormány, hogy a gyűlölet, a másokon való átgázolás keresztény tett?"


A fidesz kormány kielégíti a keresztény szavazóinak igényeit. Ennyi történik. Az utóbbi 1500 évben a gyűlölet, és másokon való átgázolás jellemezte a keresztényeket.

2019. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 Nem éppen... Maximum az idiótákat, akik a kereszténységet saját céljaik elérésére használták.
2019. dec. 15. 15:56
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
A propagandájukban keresztények, valójában minden keresztény értéket megsértenek.
2019. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
A Fidesz soha nem volt keresztény, és most sem az. Legfeljebb a farizeusságban kiválóak.
2019. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Amióta az eszemet tudom, a kereszténység mindig is a gyűlöletről szólt. Falun nőttem fel, ahol minden vasárnap reggel kellet menni misére nagyanyámmal, aki ordítozott és hisztizett, amikor én nem akartam menni. Azt kell tudni az öregasszonyról, hogy hatalmas nagy keresztény-fan és imádja egymás ellen uszítani az embereket, még családon belül is. De egyébként a többi is ilyen volt, mise után egyből ment a pletyka, hogy ez ilyen hülye, az olyan idióta a faluban. Az egyik pap meg molesztálta a gyerekeket, akik jártak hozzá a parókiára.

Úgy hogy én jól megismertem a keresztényeket már egész korán.

2019. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

Szerinted az, miszerint nem a bajt kell idehozni, hanem a segítséget kell odavinni a problémás térségekbe, nem humánus (keresztényi) cselekedet? Tudod, mennyi pénzzel támogatja a kormány a pl. a szíriai kórházakat?

"...toprongyosan, nulla forinttal menekül el a rossz életkörülmények, vagy a háború elől..." Jesszusom, ezt ma már azok sem szajkózzák, akik korábban még megtették. Nulla forinttal esélyük sincs Európába jönni, mivel az embercsempészek szóba sem állnak velük. Azon kívül áruld már el nekem, hogy aki a háború elöl menekül, az miért akar szinte kizárólag az EU-ba, sőt egyenesen Németországba, vagy Svédországba menni? Miért nem valamelyik szomszédos, békés és biztonságos arab országot veszi célba (akad ilyen bőven)? Vagy Kínát, Indiát, Oroszországot, Kanadát, USA-t, Argentínát, Brazíliát, stb.

2019. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
keresztény tankokat vesznek izraelből? bendzsi haverja olcsón adja vityának
2019. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!