Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pl. Angliában miért lehet...

Pl. Angliában miért lehet nyíltan beszélni a pénzről, és itthon miért nem, miért tabu téma, hogy ki mennyit keres?

Figyelt kérdés
Volt már több munkahelyem is máshol meg itthon is, de szinte mindenhol ledorongoltak ha kérdeztem itthon, én mindig megmondtam ilyenkor kinevettek vagy hallgattak pedig mindenkit érdekel....
2019. dec. 16. 07:09
1 2
 11/12 L.. István ***** válasza:
76%

#7: "Mert ha megkérded például a veled egy műszakban dolgozót mennyit keres és kiderül hogy többet mint te, az biztos hogy mennél panaszkodni hogy ő miért kap ennyivel többet mint te ha ugyan azt csinálja"


Na látszik, hogy magyar vagy. Mert nem az a bajod, hogy te miért kapsz kevesebbet, hanem hogy ő miért többet. Nem ugyanaz.

2019. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Angliában is tahóságnak számít.
2019. dec. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!