Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sivalkodnak folyton a...

Miért sivalkodnak folyton a baloldaliak?

Figyelt kérdés

2019. dec. 16. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Mert nem jó nekik.
2019. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
ne hisztitzzé' kövér laci! kérdezd az elvtársaidat, első kézből megmondják.
2019. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Jó kérdés. Pár éve még én is sivalkodtam, mert nem tetszett a Fidesz és a körülmények, ezért Angliában próbáltam szerencsét, már 5 éve itt élek és havi 1,2 millió forintnyi pénzt keresek. Van biztos munkám, családom, barátaim akik szeretnek és akiiket szeretek. Ezt otthon sosem kaptam meg, csak a gyűlölködés amire leginkább otthonról emlékszem. 2 éve voltam otthon utoljára, most pont tervezek az ünnepekre kicsit hazalátogatni a rokonokhoz, de sajna kétlem, hogy jobb légkör fogad majd odahaza mint amikor eljöttem.
2019. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Mert rossz az országnak, csak a jobboldaliakat jobban zavarja a baloldaliak gyűlölete, és a rettegés Gyurcsánytól, migráncstól, Tudodkitől, mumustól, pomogácsoktól, stb. és nem képesek higgadtan gondolkozni.


Elvannak a kárörömmel, hogy jaj de jól kitoltak a baloldallal, amikor a 27%-os áfa ellen, vagy a rabszolgatörvény, vagy az emberek MANYUP vagyonénak lenyúlása ellen tiltakoztak, és nem képesek arra gondolni, hogy az ő manyup vagyonukat is lenyúlták, őket is megkárosította a Fidesz. Egyszerűen beveszik a maszlagot, hogy a mumus lenyúlta, mert keveset kaptak belőle vissza, csak hát arra nem gondoltak, hogy bizony azért kaptak keveset vissza, mert a manyup vagyon állampapírban és részvényekben volt. Az állampapírt lejárat előtt "értékesítették", így nemhogy a beígért hozamtól estek el, de a tőkéből 1%-ot is levontak, ill. a világgazdasági válság miatt a részvények padlón voltak, és ezt a veszteséget realizálták az "értékesítéssel", pedig várni kellett volna, míg magához tér a részvény. Arról nem is beszélve, hogy a MANYUP megtakarításod örökölhető vagyon volt, tehát ha te nyugdíjazásod előtt meghalsz, akkor azt a pénzt az örökös kapja, míg most már nem kapja meg senki.


De te csak tapsikolj hozzá!

2019. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Mondja ezt az akinek a sajtója 0-24 migránsozik meg sorosozik, amik ráadásul nem is valós problémák, a lopással, korrupcióval és hazudozással ellentétben. Akkor ki sivalkodik?
2019. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha a baloldaliak sivalkodnak, akkor bayerzsóti mi a bánatot csinál?
2019. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

#6

Trágárkodik. Ami nem is lenne baj csak akkor minek a lovagkereszt? Ja hogy az elvtársak kitüntetgessék egymást. Világos

2019. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

"akkor bayerzsóti mi a bánatot csinál"


Az mekkora egy bunkó te jó ég. Diktatúrákban szokás egyébként ilyen megmondó embereket a képernyőre tenni a hatalom által. A V mint vérbosszú c. filmben is volt egy hasonló figura aki a tévében okádta a sok gyűlölködős faxságát, de aztán a V őt is kinyírta ha jól emlékszem.;)

2019. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Mert nem győzőtt a szocializmus?
2019. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Én jobboldali antifideszes vagyok.

Az én sivalkodásom már nem is számít?

2019. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!