Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy sokan...

Miért van az, hogy sokan hittek a Fidesznek a választások előtt amikor még programjuk se volt?

Figyelt kérdés

Azért mindenki gondolhatta, hogy folytatni kell azt amit a Gyurcsány-Bajnai kormány elkezdett.

Nem lehet, hogy azért mert sok ember úgy gondolta, hogy ha majkd a fidesz eljön akkor majd itt lesz a kánaán és majd vége a sok nagy adóknak. Ha valaki reálisan is végiggondolja rájön, hogy amit az elöző kormány elkezdett az jó hiszen ki kell húzni a szarból az országott.

És most, hogy az Orbán kormány van így már lehet látni, hogy ők is ugyanazt folytatják, hisz ezt kell.

Amikor a Bokros csomag volt akkor már elkezdődött valami amit persze a fidesz elbaszott, hisz ha azt be bírták volna fejezni akkor most ne lennénk ilyen nagy szarban.

Amúgy meg a fidesz minek ígért olyat, hogy 1000000 új munkahely amikor csak 500000 munkanélküli van. De ezt persze 10 éva alatt tehát évente 100000. Az kb 5 év lenne mire mindenkinek lenne munkálya.


2010. júl. 20. 14:41
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

+ 2001-2-ben a fidesz kormány sok olyan intézkedést hozott ami az embereknek nagyon tetszet.(13.havi fizetés, stb)

Persze ennek az lett az eredménye, hogy a következő évben 5-6 % nagyobb lett az államháztartás hiány.

Gondolom ezeklet mind a választások miatt hozták.

De amúgy meg minek kellet 13.havi fizetés, hisz ha megnézzük a versenyszférát ott nem volt, mert az saját és nem állami vagyon.

2010. júl. 20. 14:46
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

munkahely?


leépítések várhatóak a közszférában. leépítések várhatóak a banki szektorban a bankadó meg egyéb dolgok miatt. stb.. munkahely? ugyan...


a legtöbb embernem ésszel szavazott.

a többségük mszp-jobbik-lmp ellen szavazott. csak bosszúból, gyűlöletből. nem érdekli őket,hogy jobb lesz e. nézz körbe az oldalon vagy akárhol. hónapok óta azon élvezkednek ,hogy el lett zavarva az mszp és ennyi.


másik rész a fideszimádó. ő sem gondol bele az egészbe, csak vörös köd.


és a sok megtévesztett aki elhitte, hogy kánaán lesz.


stb stb..

2010. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%
Ki kell húzni csak nem mindegy hogyan. Ne érts félre nem a fidesz mellett szólok, sőt jobban örülnék egy harmadiknak. De ahhoz hogy az ország a szarból kijöjjön nem lenne szükség népsanyargatásra, csak átcsoportosításra.
2010. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Igen ez nagyon igaz, hogy a sok fidesz szavazó nem ésszel gondolkodik. Sokuk szerintem nem inteligenciában bajnok (pl:Mr. Bikicsunáj). Egyszer az volt a bumerángban ami igaz is, hogy csak úgy lehetne szavazni ha az adott embernek meg van e az átlagos inteligenciálya.(110-115)

Nekem is van egy osztálytársam aki igaz, hogy informatikusnak tanulí/tanult mert megbukott de ő is bőszen követi a fideszt.

Tehát ha valaki infosnak tanúl abbol az jönne le hogy jó a iq-ja+van logikája, de nem.

Sokan csak azért tanúlnak annak mert kockák(tehát csak a játék a fontos pl:wow) és a többi része már nem is érdekli.

2010. júl. 20. 15:03
 5/26 A kérdező kommentje:

De mindenképp csak a nép szívna hisz elvontak a korházaktól is pénzt mert megszórítás kell de ebben is az emberek járnak rosszúl.

Meg ez az egykulcsos rendszer is jónak tünne és 16 % adó de aki eddik a második csoportban volt tehát 32-34% volt most ők járnak a legjobban.

De aki minimálbért keres neki szinte mindegy vagyis már nem hisz meg akarják szüntetni az adójóváírást.

2010. júl. 20. 15:06
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Nézz utána a munkanélküliségi ráta és a foglalkoztatottsági ráta közötti különbségnek! Annak is, hogy pl. terhesség alatt/után más országokban és hazánkban hányan dolgoznak. Sajnos rengetegen vannak, akiket a munkanélküliségi rátába nem számítanak bele, holott nincs munkájuk és szeretnének dolgozni.
2010. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
9%
Én nem gondoltam, hogy jön a kánaán. Pontosan tudtam, hogy a maszop "elk*ta". Azért szavaztam a fideszre, hogy nehogy még jobban elk*ják.
2010. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

"Én nem gondoltam, hogy jön a kánaán. Pontosan tudtam, hogy a maszop "elk*ta". Azért szavaztam a fideszre, hogy nehogy még jobban elk*ják."


tipikus fideszes. a fidesz most alakult meg, most került be a parlamentbe, nem voltak ott idáig, nem volt semmi beleszólásuk hisz 20 éven át másnak volt 2/3 -a így esélyük sem volt semmit tenni. nem volt(van) a fidesz kezében önkormányzat sem, nem ülnek fontos pozíciókban évek óta. tleg mit tehettek volna?


idióta...

2010. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
65%

Átlagos az IQ-m és a fideszre szavaztam. Ha holnap kellene menni, akkor is rájuk szavaznék, vagy az lmp-re.

Igazság szerint nem vagyok Viktor fan, de könnyű most rájuk mutogatni.

Tessék mondani, a "100 lépés program" mikor kezdődött el, és hanyadik lépésnél torpant meg?

2010. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
47%

Én nem értek egyet azzal, hogy valakinek csak azért adunk hatalmat a kezébe, mert a másik (jelzem IDIÓTA) párt elqrta.


Nem kellett volna el menni szavazni, így eredménytelen lett volna a szavazás!

2010. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!