Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért néznek rám furcsán...

Miért néznek rám furcsán azért, mert fideszes vagyok és azt gondolom, hogy erkölcsi kötelességünk segíteni a menekülteket?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom, amióta a Fidesz van kormányon, azóta gyarapodik az ország, fejlődik a gazdaság, növekednek a bérek, az ország stabil stb. Nagy tisztelője vagyok Orbán Viktornak és a Fideszt egy keresztény-konzervatív-nemzeti néppártnak tartom amely elkötelezett a nemzeti-keresztény értékek mellett. Gyűlölöm Gyurcsányt és a többi balliberális ellenzékit akik szítják a gyűlöletet és 2010 előtt a pusztulás szélére sodorták az országot. Viszont úgy gondolom, hogy a migránsokat segítenünk és elfogadónak kell lenni velük, hiszen a keresztény erkölcsnek ez az alapja. Azt gondolom, hogy Magyarországnak el kell látni annyi bevándorlót amennyit csak lehet. Szerintem a menekültek sokkal inkább hasznára lennének az országnak mint az sok gyűlölködő. Az arabok messze földön híres orvosok, matematikusok stb. Mindig is tiszteltem az iszlám kultúrát.
2019. dec. 24. 12:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Kategóriát tévesztettél. A humorba kellett volna.
2019. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%

Támogasd akkor a saját pénzedből a jött ment cigányokat.

Remélem ma is bekopog vacsorára hozzád egy pár rászoruló és megvendégeled őket.

2019. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
Azért, mert az átlag fideszes olyan, mint a #2es válaszoló.
2019. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

"Nagy tisztelője vagyok Orbán Viktornak és a Fideszt egy keresztény-konzervatív-nemzeti néppártnak tartom amely elkötelezett a nemzeti-keresztény értékek mellett. Gyűlölöm Gyurcsányt és a többi balliberális ellenzékit akik szítják a gyűlöletet és 2010 előtt a pusztulás szélére sodorták az országot."


Én inkább ezért néznék furcsán rád, de a többi rendben van.

2019. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 TR75 ***** válasza:
66%

"Gyűlölöm Gyurcsányt és a többi balliberális ellenzékit akik szítják a gyűlöletet"

Ezt nagyon szépen írtad :-DDD

2019. dec. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%

Az erkölcs meg a fidesz egy mondatba oké kiégtem de brutálisan XDXDXDXDXDXDXDXD


Még az esti vacsinál is ezen fogok szakadni a röhögéstől!

2019. dec. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Látom, hogy fanatikusan gyűlölitek a Fideszt. Csak a kérdésre nem válaszoltok. A kérdésem pedig az, hogy miért furcsa az, hogyha fideszes létemre migránspárti vagyok? A muszlimok akárhová is mennek, mindenhová betudnak illeszkedni. Nyugaton sincs velük probléma. AZ iszlám kultúra, építészet csodálatos. És azt is becsülöm a muszlimokban, hogy szilárd a hitük, míg a nyugatiak már a hagyományos értékek szerint élnek hanem elkényelmesedtek.
2019. dec. 24. 12:42
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
A "segíteni a menekülteken" az nem ugyanazt jelenti, mint hogy idecsábítani az összes az arabot, hogy szétcsesszék Európát.
2019. dec. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az arabok nem cseszik szét Európát hanem hozzáadnak a kultúránkhoz.
2019. dec. 24. 12:48
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

"gyarapodik az ország, fejlődik a gazdaság, növekednek a bérek"


Én ezért a mondatodért nézek rád furán. 6év egyetem után, diplomával a kezemben havi 134 ezer forintot keresek tanárként. Ha szerinted ez rendben van, akkor valami nálad nem stimmel.

2019. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!