Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek érdemes lesz...

Szerintetek érdemes lesz 2022-ben elmenni szavazni?

Figyelt kérdés

Sose voltam Fidesz-KDNP szavazó, de a legutóbbi önkormányzati választás után nagyon elgondolkodtam két opción:


- Most először nem megyek el szavazni.

- Behúzom az X-et a Fidesz-KDNP-re.


Nagyon nem szeretném, ha újra Gyurcsány Ferenc, vagy éppen Dobrev Klára lenne a miniszterelnök, főleg azért amit az akkori magyar gazdasággal csinált. (Hitelek, hazugság, ÁFA-emelés, folyamatos áremelések, munkanélküliség) Tudom hogy ezek a gazdasági válság következményei, de az ország egyáltalán nem volt olyan gazdasági helyzetben, hogy védekezni tudjon a válság ellen, így majdnem államcsőd lett a vége (Amit ugye Bajnai akadályozott meg.)



2019. dec. 31. 13:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20%

#20: Momentum?

Én utálom a Fideszt és Gyurcsányt is, számomra a Momentum az egyetlen alternatíva jelenleg.

2020. jan. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
40%
#21, igazából a Momentummal az a problémám, hogy hiába centralista hivatalosan, személy szerint jobban érzem baloldalinak, de ez csak személyes meglátás. Természetesen, ha katasztrófahelyzet lenne, nagy nehezen lehet, rávenném magamat, hogy rájuk szavazzak, de a jobboldali meggyőződésem kicsit erősebb annál :)
2020. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!