Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek érdemes lesz...

Szerintetek érdemes lesz 2022-ben elmenni szavazni?

Figyelt kérdés

Sose voltam Fidesz-KDNP szavazó, de a legutóbbi önkormányzati választás után nagyon elgondolkodtam két opción:


- Most először nem megyek el szavazni.

- Behúzom az X-et a Fidesz-KDNP-re.


Nagyon nem szeretném, ha újra Gyurcsány Ferenc, vagy éppen Dobrev Klára lenne a miniszterelnök, főleg azért amit az akkori magyar gazdasággal csinált. (Hitelek, hazugság, ÁFA-emelés, folyamatos áremelések, munkanélküliség) Tudom hogy ezek a gazdasági válság következményei, de az ország egyáltalán nem volt olyan gazdasági helyzetben, hogy védekezni tudjon a válság ellen, így majdnem államcsőd lett a vége (Amit ugye Bajnai akadályozott meg.)



2019. dec. 31. 13:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Mindig érdemes.
2019. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Ne menj el szavazni. Nem csak Orbán és Gyurcsány létezik.
2019. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Mindig érdemes szavazni. Szavazz arra, aki szerinted a legjobb hatással van Magyarországra/az érdekeidet képviseli.
2019. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Második: Tudom hogy vannak egyéb pártok, a legutóbbi országgyűlési választásokon a Jobbikra szavaztam, de amióta Vona kilépett, és a Jobbik beállt az MSZP-DK-stb. összefogásba, számomra teljesen hiteltelenné váltak. Szavazhatnék persze kisebb pártokra is, de annak ugyanannyi értelme lenne mintha nem mennék el szavazni.
2019. dec. 31. 13:35
 5/22 A kérdező kommentje:
Harmadik: Az a baj, nem igazán van már ilyen párt. A baloldali ellenzék persze elég szép dolgokat fogalmaz meg, de mi a biztosíték hogy azt betartanák? Elég megnézni a főváros eddigi eredményét, fizetéseket emeltek meg, illetve baloldali embereket ültettek be olyan pozíciókba, amihez a végzetségük alapján nem értenek (Vágó Istán és a BKV)
2019. dec. 31. 13:38
 6/22 anonim ***** válasza:
33%

Te ne menj szavazni!

"Nagyon nem szeretném, ha újra Gyurcsány Ferenc, vagy éppen Dobrev Klára lenne a miniszterelnök, főleg azért amit az akkori magyar gazdasággal csinált. (Hitelek, hazugság, ÁFA-emelés, folyamatos áremelések, munkanélküliség)

Ma is egetverő az eladósodottságunk, ma is hazudnak mint a sebesült-katona, az ÁFÁ-t Orbánék emleték a legmagasabbra a világon, olyan áremelések vannak, hogy besz@rsz, és egyes helyeken továbbra is tombol a munkanélküliség - ráadásul ellátatlanul, mert a közmunka nem alkalmas ennek a problémának a megoldására!

Ilyen felkészültséggel maradj otthon, és tanulj nagyon sokat - iszonyúan rád fér!

2019. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm hogy interneten, anonim profillal lazán lehülyézel másokat csak azért, mert mérlegelték a 2010 előtti, és utáni éveket. Én így látom, hogy akkoriban sokkal rosszabb volt. Ha neked nem, akkor az a Te szubjektív / objektív nézeted. :)
2019. dec. 31. 13:41
 8/22 anonim ***** válasza:
33%
Menj el szavazni és megint a Fidesz nyer. Sok értelme van!
2019. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%

Nincs.

Az ellenzék a rosszabb e vagy a Fidesz?Eldönteni se könnyű

2019. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

Ha szerinted nem érdemes kis pártra szavazni, mert túl kicsi, akkor közlöm veled a tényt, hogy te is a probléma része vagy.


Másrészt céltól függően létezik a taktikai szavazás fogalma is.


Harmadrészt pedig ha országosan nem is találsz neked tetsző pártot, az egyéni jelöltekről továbbra is kifejtheted a véleményedet a szavazadodtal.


Utolsó sorban pedig magyarázd már el nekem, hogy mi abban a valódi állampolgári logika, hogy "sosem" voltál fidesz szavazó, de Gyurcsány miatt inkább oda tennéd a voksot? Matematikailag is értelmetlen, mert ha annyira Gyurcsánnyal akarsz kib*szni, akkor teljesen lényegtelen ki másra szavazol, az egyetlen feltétel, hogy ne Gyurcsányra. Nem kell ahhoz a fideszt támogatni, hogy a DK kevesebb szavazatot kapjon...

2019. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!