Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig fogja még azt hinni a...

Meddig fogja még azt hinni a magyar baloldal, hogy aki baloldallal nem szimpatizál, sőt nyíltan kritizálja az csakis kizárólag fideszes és/vagy szélső jobbos lehet?

Figyelt kérdés

2019. dec. 31. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Magyarországon nincsenek ártatlan emberek. Három fajta vesztes, beteg ember van


1. Fasiszta,náci,diktatúrát akaró klerikális orbánista


2. Nyugati talpnyaló, lélektelen, kommunista, genderliberális gyurcsányista


3. Szavazni képtelen, nihillista, ateista, depressziós, tudattalan kissebbség

2019. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Senki nem hiszi azt.
2019. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ameddig elbukják a választásokat biztos.
2019. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Hagyományosan bal- és jobboldal van. Namármost ha valaki a baloldali elvekkel nem tud azonosulni, az értelemszerűen jobboldali, legalábbis olyanról még nem hallottam, aki egyszerre akart társadalmi egyenlőséget és egyenlőtlenséget.
2019. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"...olyanról még nem hallottam, aki egyszerre akart társadalmi egyenlőséget és egyenlőtlenséget."


Számomra éppen ez a baj a baloldallal, szerintem éppen ezt akarják, még ha nem is tudatosan.

2020. jan. 1. 03:13
 6/6 anonim válasza:
Sajnis ilyen a politik (azt nem mondom, hogy csak idehaza, mert nem tudom külföldön mi a helyzet). Mindeki fekete-fehérnek lát mindent. Ha nem szimpatizálsz azzal amit a Fidesz csinál, hazaáruló vagy. Ha azt mondod, hogy a magyar ellenzék egy csapat bohóc, akkor pedig Orbán talpnyaló Fideszista.
2020. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!