Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki számít magyarnak szerinted?...

Ki számít magyarnak szerinted? Miért?

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 16:59
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
8%
Magyar az, aki magyarnak érzi magát, magyarként viselkedik, még ha hazaáruló is (a legtöbb baloldali sajnos az). Ez nem keverendő össze azzal, hogy valaki magyarnak mondja, hazudja magát. A cigányság többsége pl. így tesz. Erdélyben a zsidók Trianon után is még így tettek. De ezek ugye külön népek, melyek sosem asszimilálódnak sehová. Általában a hozzánk hasonló népek asszimilálódnak könnyen, germánok, szlávok, a fehér ember.
2019. dec. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:

29

Egészítsük ki azzal, hogy 10 szentgyörgyvölgyi magyarral ül le beszélgetni.

2019. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
70%

#28

Tehát ha beszélem a rundi nyelvet és ismerem a hutu kultúrát, akkor nemzetiségre nézve hutu vagyok? Körberöhögnének Afrikában.

Aki magyar nemzetiségű, az magyar. Aki nem az csak a magyar államnak polgára, és általában kisebbség.

2019. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
58%

Kérdezek valamit.

A londoni polgármester brit? Mármint angol-skót-welszi-ír?

Vagy pakisztáni.

2019. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
18%

Inkább az a kérdés hogy mégis ki a francot érdekel hogy a valódi magyar?

Általában azok harcolnak a magyarságukért akiknek semmi más nincs. Aki normális az magát az embert nézi, és nem azt hogy kb hány %-ban magyar.


Én nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán gyűlölök.

2019. dec. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

"A 10 % kaukázusit végülis hova számoltad?"


Nem európainak. Kaukázusi alatt konkrétan a helyet értettem. Az a fajta rassz, ami nem közel - keleti, de nem is európai. A perzsa és iráni népekre volt jellemző, mint pl.: szkíták, alánok, szarmaták.

2019. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom félre értetted, mert egy időben Amerikában a fehéreket hívták kaukázusinak, mert azt hitték, hogy onnan ered a fehér rassz. Ez az elmélet már rég megdőlt. Szerintem pedig furán is néz ki, hogy a fehéreket hívjuk kaukázusinak, miközben a Kaukázus régióban kevés hagyományos értelemben vett fehér embert találsz.
2019. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%

"Általában azok harcolnak a magyarságukért akiknek semmi más nincs. Aki normális az magát az embert nézi, és nem azt hogy kb hány %-ban magyar."


A kiinduló kérdés nem ez volt.

2019. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
58%

36-37

"Az europid vagy kaukázusi nagyrassz" hazája a Kaukázus.

Alrasszai közé tartoznak a mai európai népek is.

Semmi köze Amerikához az elnevezésnek.


Talán a 10%-ban meghatározták, hogy NEM a MA európainak tartott népek közé tartozó lehetett?

A 40%-ot lehetne elemezni, nem?

És a maradék 50-et is.

A kivételes minta ellenére -vagy éppen azért- is.

2019. dec. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
59%
Csak a fidesz! Ja nem
2019. dec. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!