Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki számít magyarnak szerinted?...

Ki számít magyarnak szerinted? Miért?

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 16:59
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
58%
Én, mert sört iszok, verem a nőmet gyárban dolgozok busszal/ suzukival járok és éneklem a nélküledet állva, még nagyvécézés közben is ja meg triatlon meg óriásmagyarország a háttérképem a hiteles telefonomon.
2019. dec. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%

39.


Részletesen meg van állapítva, három az ország külömböző pontjairól származó honfoglalás kori magyar temető és az Árpád házi királyok földi maradványai alapján. 40% észak - európai, skandináv, 10% szláv és egyéb európai, 10% a Pontikus sztyeppékről azármazó iráni tipusú, 40% pedig ázsiai euro - mongolid rasszú, tehát közép ázsiai felmenőkkel rendelkezett a honfoglalók közül (legalább is fejből így emlékszem). Itt van az ábra, amit láttam, kicsit más, de lényegében jól emlékeztem.


[link]


Azt kiemelném azért, hogy a genetikai eredet nem jelent egyet a nyelvivel, ugyanis a genetika nem tudja megmondani, hogy az adott ember milyen nyelven beszélt, de ez az ábra is jól mutatja, hogy mennyire nem létezett A magyar embertípus akkoriban. Lényegében négeren kívül minden volt már magyar.

2020. jan. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
14%

42

3 -azaz CSAK 3; honfoglaláskori -azaz CSAK kb ezer éves.


És a mellékelt ábráról nem tudni mikori - mert ugye BÁRMIKOR előkerülhet merőben mást mutató lelet is.


Az se mindegy -ahogy már írtam-, hogy milyen háttérrel, kik végzik a kutatást.


Nem egyszer fordult már elő történelmünkben, hogy nem magyar érdekek irányítottak.

2020. jan. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Neparáczki Endre tanulmánya 2017 - ből. Nem fogom most felkeresni a cikket. Amúgy neked ezen az eredményen mi olyan magyarellenes?


Igen három temető, de az ország különböző pontjairól. Mellesleg nem nagyon van ennél több lelet.

2020. jan. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
16%

44

Én nem mondtam olyat, hogy pl. ez az idézett dolog-ember magyarellenes lenne. Bár nem a legújabb, ami nem is számít, mert egyrészt az elithez tartozó leletekről van szó, ha jól emlékszem, másrészt a 3 hely is tekinthető kereskedelmi vonalon lévőnek, ha ugyanarról beszélünk.


Egyelőre a leletek is csak kb 4-5m mélységen voltak, ha jól emlékszem. Hogy mi lesz még azalatt, az kérdés.

A hozzájuk kapcsolódó más források előkerülését is figyelhetjük, és vigyázni kell a különböző politikai befolyásokra is. A baj az, hogy rengeteg pénz kell hozzá, és megbízható emberek, akik nem dobnak sutba nekik nem tetsző esetleg -még- sehova nem illő leleteket.

2020. jan. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 Alex Fly ***** válasza:
71%

Kérdező: te magyarnak tartod magad? Ha igen, akkor mi alapján?

És magyar volt-e pl. Nagy Lajos királyunk, Hunyadi, Jurisich, Dugovics Titusz, Liszt, Széchenyi, Petőfi, Szilárd, Wigner, Neumann, Teller, Richter, Ganz, &c... ?

2020. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
0%
A kipcsakok.
2020. jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
0%
46, Szilárd, Wigner, Neumann, Teller, Richter, Ganz semmiképp nem volt magyar, ez egy másik nép. Nagyon ritkán jegyeztek le olyan eseteket, hogy asszimilálódtak. Többen közülük az ország ellen küzdöttek, atombombát alkottak meg.
2020. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:

"46, Szilárd, Wigner, Neumann, Teller, Richter, Ganz semmiképp nem volt magyar, ez egy másik nép. Nagyon ritkán jegyeztek le olyan eseteket, hogy asszimilálódtak. Többen közülük az ország ellen küzdöttek, atombombát alkottak meg."


Ez a másik nép többet tett a magyarságért (még ha csak szívben voltak magyarok) mint egyes magyarok, és magyarabbak voltak mint egyes, más magyarok.Ezek az emberek mind előrevitték az ország hírét, és tudod mit?Igazad van, amikor Richtert belelőtték a Dunába, akkor az utolsó pillanatban én is megbántam volna, hogy ezt az országot segítettem a munkámmal.Szerintem nézz utána egy kicsit a családfádnak, csak aztán nehogy rábukkanj 1-2 sváb, szlovák, ilyen-olyan szláv, vagy esetleg zsidó ősökre.


Nincs ezzel semmi gond, hogy így tekintesz ezekre, de akkor verd ki a fejedből, hogy 13 Nobel díjasa lenne Magyarországnak.


Az atombomba készítői köszönik szépen, hogy elüldözték őket kitalált okok miatt, akik így más országnak csinálták meg az atombombát. :)

2020. jan. 1. 15:23
 50/57 A kérdező kommentje:

"Kérdező: te magyarnak tartod magad? Ha igen, akkor mi alapján?"


Kérlek tisztelettel, állításom és így véleményem szerint is magyar az, aki vagy anyanyelvi szinten, vagy legalább beszél annyira magyarul, hogy megértesse magát, és szívben magyar emberré válik, és munkájával, tevékenységével, magát magyarnak vallván a magyarságot és/vagy Magyarországhoz járul hozzá.


Magyarnak tartom magam, és nem-magyar őseim magyar lelkű emberként a magyar szabadságharcosok mellett vonultak hadba a szabadságért.

2020. jan. 1. 15:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!