Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a két új csöppsé...

Mit gondoltok a két új csöppségről, akik egyszerre látták meg az újévet?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon jó kezekben lehetnek és biztos vagyok benne, hogy fényes jövő áll előttük. Az M1 kiemelte, hogy az egyik baba már 4. lesz a családban tehát csak van értelme a családvédelmi programnak és az egészségügyért felelős államtitkár személyesen is megjelent. Azt hiszem ez is bizalmat ébreszthet a páciensek körében és nem értem, hogy sokan miért kifogásolják az egészségügyet mikor szemmel láthatóan a mentősök is önzetlenül látták el profin a feladataikat szilveszter éjjel is. Azt hiszem nagyon meg vannak becsülve. Negatív kommentek légyszi kíméljenek! A kérdésem pedig eleget tesz a szabályoknak és a szólásszabadsághoz való jognak!! Köszi.



2020. jan. 1. 18:19
1 2
 1/20 szántóvető ***** válasza:
89%

üldözési mániád van?

egyébként szíjjártó jutott rólad az eszembe aki két éve kijelentette hogy januárban nőtt a születésszám ami a kormány családvédelmi programjának az eredménye.tavaly már kussolt,mert akkor januárban már csökkent..

2020. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehetne gondolni két egynapos babáról? Mentősök meg vannak becsülve? Te retardált vagy a kérdéseddel együtt.
2020. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Még nem józanodtál ki, vagy rátöltöttél?
2020. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom eldönteni, hogy melyik vagy az alábbiak közül:

- retardált,

- troll,

- bérkommentelő?

Mindegy is...a kérdésed nevetséges, az pedig nagyon szomorú, hogy már egy gyerekszületésbe is bele kell keverni a politikát.

Egyébként meg mit lehetne mondani? 2 gyerek, a fene sem tudja, hogy mi lesz belőlük. Lehet, hogy Nobel-díjas tudósok, az is lehet, hogy tömeggyilkosok. Valószínűbb, hogy átlagpolgárok, mint a többség.

2020. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Nyilvana kerdezo szerelmes a kormanyba. Es mint tudjuk a szerelem vak.

Ki a francot erdekel ket ismeretlen csecsemo csak azert mert egy adott idopontban szulettek?

2020. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Róluk semmit, de rólad azt, hogy egy gyökér vagy, és még troll is.
2020. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
És te mit gondolsz a több ezer meg nem született gyerekről, akiket az anyagi és politikai bizonytalanság miatt nem szültek meg?
2020. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Megértem, hogy sokan unatkoztok és direkt tesztek fel embereket megbotránkoztató kérdéseket. Úgy gondolom mindennek van egy határa, és az hogy két újszülött gyermekkel kapcsolatban akarsz veszekedést szítani az bőven túllépi a határt.
2020. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy gondolom mindennek van egy határa, és az hogy két újszülött gyermekkel kapcsolatban akarsz veszekedést szítani az bőven túllépi a határt."


Ráadásul én jelentettem is, ennek ellenére még mindig fent van....

2020. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#9: JA hogy ami nem tetszik valakinek azt már jelenteni kell. Éljen a szólásszabadság!


Amúgy baromi őszinte kérdésnek szántam és lehet ostobának nézni, de ez a naiv véleményem. Nem vagyok Fideszes, de jó, hogy sok gyerek születik.

2020. jan. 1. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!