Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona nem szégyenli magát?...

Vona nem szégyenli magát? Ezzel szembeköpte a Jobbikot.

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=ifJdWpv3Fvc


Vona Gábor a Spinoza házban beszélget Rangos Katalinnal.

Rangos Katalin a Klubrádióban szerepelt sokszor. A Klubrádió köztudottan balliberális, Bolgár György sokáig volt műsorvezető. A Spinoza ház a balliberálisok gyűjtőhelye, Heller Ágnes állandó előadója volt, valamint Heller is kijelentette annak idején, hogy Vonával össze kell fogni a Fidesz ellen. Vona nem szégyenli magát, hogy ilyenekkel egyezkedik? Ezzel elárulta a Jobbikot és a nemzeti radikális szavazókat. Vona akár Gyurcsánnyal is képes lenne már összefogni.


2020. jan. 2. 09:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
35%

"Alacsonyan szállnak a nullák egyeseknek. :)"

Engem nem érdekelnek a százalékok, nem ez fogja eldönteni, hogy kinek van egy vitában igaza, hanem az érvek minősége.

2020. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
67%
Mit csinált Vona Rangos Katalinnal??? BESZÉLEGETETT vele?!?!?! Az anyja köcsögit, hogy merészeli!
2020. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
67%
Én meg (2010 óta Jobbikra szavazóként) tegnap boldog új évet kívántam egy dk-s barátomnak. Attól még lehetek magyar?
2020. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
65%

"nem ez fogja eldönteni, hogy kinek van egy vitában igaza, hanem az érvek minősége"


Na, a te érveid aztán minőségiek! Hogy csak egy példát vegyek, azért mert Vágó Pista Jobbikos támogatással (is) indult, ezért a Jobbik csakis a DK zsebében lehet, szerinted. De a fordított felvetésre, hogy Egerben meg a Jobbik indult DK támogatással, akkor az mi, na arra már nem reagáltál semmit.


Ezek a te érveid.

2020. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
35%

"De a fordított felvetésre, hogy Egerben meg a Jobbik indult DK támogatással, akkor az mi, na arra már nem reagáltál semmit."


Egy korábbi válaszomból idézek neked: " 2018-ban a Jobbik minden választókerületben egyéni jelölteket indított, utána Simicska szakított velük, egyre többször voltak egy színpadon a jobbikos és DK-s politikusok, végül már 2019-ben az önkormányzati választáson a legerősebb ellenzéki párt, a DK által irányított ellenzéki összefogás részeként csendben tűrte a Jobbik azt, hogy nem állíthat mindenhol polgármesterjelöltet és önkormányzati képviselőt, főpolgármesterjelöltet sem indítottak már Budapesten."


NEM ÁLLÍTHAT MINDENHOL polgármesterjelöltet. Ezt a mondatot sikerült értelmezned? Egerben megengedték nekik, hogy induljanak, illetve Dunaújvárosban is, és kisebb településeken. De a fővárossal kapcsolatos önkormányzati választásokról kitiltották a jobbikos jelölteket gyakorlatilag. Nézd meg a budapesti jobbikos és DK-s polgármesterjelöltek és önkormányzati képviselők arányát.


"Ezek a te érveid."

A HVG-s és 444-es cikkekre nem kaptam reakciókat. Azok is az én érveim a Jobbik erkölcsi magatartásával kapcsolatban. Ha ugyanazokat a cikkeket egy kormánypárti újság oldaláról linkelem, azonnal nekem estetek volna hogy propagandát terjesztek, hazugság amit írnak benne, semmi nem igaz belőle.


Veletek nem lehet értelmesen vitázni. Struccpolitikát folytattok, amikor a saját pártotokról mond valaki kritikát, a fideszes szavazókhoz hasonlóan.

2020. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, a dolgokat alapvetően látod rosszul. A Jobbik szeretne párt maradni. Ezért igyekszik megszabadulni a hozzád hasonló gondolkodásmódtól. Őskori. Használhatatlan. Ennyire hibásan látni a valóságot, már halálos.
2020. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
26%

"Kérdező, a dolgokat alapvetően látod rosszul. A Jobbik szeretne párt maradni. Ezért igyekszik megszabadulni a hozzád hasonló gondolkodásmódtól. Őskori. Használhatatlan."


Jakab Péter jobbikos frakcióvezető aberráltnak nevezte a homoszexuálisokat régebben és nem kért bocsánatot. Nem látom az igyekezetet, hogy megszabadulnának tőle, a Jobbik 2019-es EP választási listáján a harmadik helyre került, nem távolították el onnan a vállalhatatlan kijelentése miatt. Egy ilyen politikust akart a Jobbik az Európai Parlamentbe küldeni, aki aberráltnak nevezte a homoszexuálisokat.

[link]

2020. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szivesen visszakereshetünk arra amikor még a "baller szövetségesek" legszivesebben lincselték volna a jobbikosokat és szavazóikat! :D
2020. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik hogy a TASZ most már pórázon van tartva, amikor jobbikos politikusok szidják a melegeket, mert csak Kövér László fideszes házelnök melegeket sértő kijelentése miatt adtak ki közleményt: [link]

Az senkit se zavart, hogy Jakab Péter jobbikos képviselő aberráltnak nevezte a melegeket és még bocsánatot sem kért miatta. A baloldal megvédi a homofóbokat és a nácikat is, ha a politikai szövetségeseik között vannak. De elítéli őket, ha a politikai ellenfeleik követik el.


Ha 10 évvel ezelőtt valaki azt mondta volna nekem, hogy a TASZ nem fog elítélni egy jobbikos politikust egy melegeket sértő nyilatkozata után és a politikai szövetségeseiket, a baloldali pártokat se fogja zavarni ez, én esküszöm hogy hülyének néztem volna. És most ez a valóság....

2020. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!