Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szégyenli magát az aki az...

Nem szégyenli magát az aki az MSZP-re szavazott? Vagy ilyen hülyék egyesek?

Figyelt kérdés

Több szavazatot kapott az mszp országosan mint a jobbik annak ellenére hogy 8 évig hazudtak, loptak, csaltak. Akik rájuk szavaztak azok nem néznek tv-t meg nem neteznek?

A neten többen írták hogy jobbikosok, de mszps-t alig láttam szerencsére, nyílván ők ezt nem vállalják fel.


A saját szavazókörömben több volt a jobbikos de nem sokkal előzte meg az mszp-t, úgy látszik elég sok bűnöző(nem gyilkosra gondoltam hanem adócsalókra meg akik vállalkozásokat rövidítenek meg pénzzel büntetlenül) él a környéken mert sztem rajtuk kívül senki se szavaz az mszp-re.


2010. ápr. 12. 16:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
62%

akik az mszp re szavazta

-nyugdíjasok

-cigányok akiknek 400 ft ért megvették a szavazatát

-plusz azok akiket sikerült behülyíteni hogy a jobbik szélsőséges rasszista

-ja és azok akik így akarták megakadályozni a jobbik

2/3 ját

2010. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
46%

Azért szavaztak rájuk, mert hülyék az emberek, nem pedig azért, mert érdekük, hogy az MSZP-nek jó legyen.


Üdvözöllek Demokráciában!

2010. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
13%
Majd hamarosan visszasírja a nép az mszp-t,legalább ők a kisembereknek is adtak,a Fidesz csak a gazdagokat fogja segíteni.
2010. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
23%

Miért szégyenlenék magukat? Szerintem meg az szégyelje magát,aki a szélsőséges jobbikra szavazott,vagy aki a Fideszre.Miért hiszitek azt,hogy csak az a normális,aki veletek egy véleményen van?Nem kellene minden propagandának bedőlni,és vakon hinni valamelyik pártban.

Én nem szavaztam egyikre sem,mert egyik sem törődik az országgal,csak a saját hatalmával.

2010. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
52%
* fidesz 2/3 át :S
2010. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
45%
nem tehetnek róla, sokat aludtak a bal oldalukon
2010. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
69%

"Majd hamarosan visszasírja a nép az mszp-t,legalább ők a kisembereknek is adtak,a Fidesz csak a gazdagokat fogja segíteni."


Te figyelj már! Nem véletlenül az MSZP és SZDSZ politikusai milliárdosok és bankárok?

2010. ápr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
58%
Pesten is nállunk lehet újra menni szavazni 2 hét múlva a sok birka dilettáns szavazó miatt aki beikszelte az MSZP-t.
2010. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
45%

Szerinted mire szavazott volna az a cigány, akit előtte évekig fenyegettek a jobbikosok, hogy elszámolások lesznek? Mire szavazott volna az a több tízezer ember, akik multiknak és gyáraknak dolgoznak és nem akarják elveszíteni a munkájukat, amikor a jobbik felszámolja őket?

Mire szavazott volna a nyugdíjas, aki tudta, hogy az MSZP főként rájuk számít, mint potenciális szavazóra, cserébe a több nyugdíjért, miközben a jobbik őket háttérbe helyezte?

A jobbik rétegpolitikát folytatott, és ennek a felső határa ez a 17% lett. Ebből kell építkezniük.

2010. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
73%

[...]legalább ők a kisembereknek is adtak[...]


vizitdíjat, tandíjat, gázáremelést, gázár támogatás elvételét... mit is adtak?

2010. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!