Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar nép miért türi hogy...

A magyar nép miért türi hogy 1300 milliárd Ft-ot elköltenek élsportra?

Figyelt kérdés
minek kell adóforintokból támogatni magántulajdonban lévő klubokat aminek semmi haszna nincs??
2020. jan. 3. 13:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Persze az a több millió ember meg aki szereti nézni ezeket a sportokat TV-ben és élőben egyaránt az smafu.
2020. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
A nép évről-évre egyre jobban él, ezért bocsát meg sok mindent.
2020. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Mert a sportolóink hazànk jó hírét keltik a világban jó szereplèsükkel, és a gyerekeket is arra motiválják sikereik által, hogy sportoljanak. Az meg nagyon egèszsèges, fő a prevenció. Mièrt Te mire költenél inkább?
2020. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%

Minden forrás nélkül hivatkozott számnál megkérdezem: Hogy jött ki ez az összeg?


Ettől függetlenül a véleményem: fel vagyok háborodva...ahogy szerintem 10 emberből még 8-an szintén, csak már nem üti meg ez eléggé a társadalom ingerküszöbét.

2020. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Mert a többségnek egy Fidesz logó van az agya helyén.
2020. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
a gazdi jo, a gazdi szeret, a gazdi tudja mit csinal a penzunkkel...
2020. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

#3

Úszásban pl: sikeresek is vagyunk, de Viktor a focit tolja nagyon, abban pedig nagyon gyengék vagyunk. A klubok meg tartsanak fent akadémiákat és onnan szerezzenek játékosokat, ne közpénzen vegyenek ukránokat-brazilokat etc. Oh, hogy nincsen utánpótlás?

2020. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Hatalmas 60 milliós házban lakunk van két autónk és jön majd egy céges is majdnem 14 millió forint értékben. Költhetnek hülyeségre amég én jól élek.
2020. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%
neked sincs semmi hasznod
2020. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%

Mióta Karácsony Gergely Budapest főpolgármestere, a saját híveit már nem zavarják a stadionok Budapesten, sőt, amellett érvelnek, hogy egy épülő stadiont mindenképp be kell ha 80-90%-ban kész van, mert hatalmas veszteséggel járna ha félbehagynák az építését.

Itt a bizonyíték: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..


Amikor azzal érveltem nekik, hogy a Kútvölgyi Kórház felújítását Tarlós városvezetésének ideje alatt félbehagyták és évek óta félkész állapotban van a kórház és inkább a stadionok építését kellene leállítani évekre, mert a Kútvölgyi Kórház felújításának befejezése fontosabb, mint a Bozsik stadion építésének befejezése, lepontozással reagáltak csak és fidelitasosnak bélyegeztek engem Karácsony Gergely hívei.

2020. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!