Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki hungarista vagy...

Ha valaki hungarista vagy magyar náci, akkor utálja a lengyeleket?

Figyelt kérdés
Chat alternativon találkoztam egy csapat, egyébként normális lengyellel, és azt monndták, hogy egy rohadt náci vagyok, mert van mögöttem egy német zászló (német származásom végett), erre elkezdték, hogy az összes német náci stb. Felmerült bennem ez a kérdés :D
2020. jan. 3. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10-es jogos amit írsz, de rengeteg kintiben több a nemzeti öntudat mint egy nagy Magyarországos autó matrica !

Eszük ágában nincs beolvadni hála istennek!

2020. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem is kell beolvadni, őrizzék a hagyományt, ápolják a magyar nyelvet, stb. A gond szerintem abban van, hogy a határon belüli szélsőjobbosok nem gondolkodnak, csak hőzöngenek, és ezzel viszályt szítanak, ami miatt pont a külhoni magyarokon csattan az ostor. Lehetne ezt az egészet kulturáltan, párbeszéddel is kezelni, de nem. Belemennek egy olyan érzékeny téma feszegetésébe, amiből úgysem lehet soha semmi, mint pl. a határváltoztatás, és csodálkoznak, hogy a szintén kattant elméjűek erre bekattannak, és el kezdik "védeni a hazájukat" a kinti magyaroktól is.
2020. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért az is erős volt, hogy a román kormány tiranon napját nemzeti ünnepként kezelte... Nem csak a magyar szélsőjobb teher erről. És kint is van rengeteg magyar szélsőjobbos. A mi hazànk mozgalom is indított felvidéken több csoportot!
2020. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen, ebben egyet értünk. Erről beszélek, itt az ellentmondás: ők is nagy hazaszeretők, a mihasznánk is azok, csak mindketten nagyon érzéketlenek bizonyos területen. Ezért hátrányos ez. Bölcsen, egymást elismerve, elfogadva kell szeretni a hazánkat, és a nemzetünket, és annak örülni, ha ebben partnert találunk a másik oldalon is. Az ottani szélsőjobb a hazai szélsőjobbal épp ezért nem fér össze.

Nyilván minden országban vannak olyanok, akik olyan térképet szeretnek nézegetni átszellemülten, amikor az országuk a legnagyobb volt, de ez egyszerre egy ilyen térképet látni, nos elég érdekes lenne, a sok átfedés miatt.

2020. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!