Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Borkai ügy kapcsán hogy...

A Borkai ügy kapcsán hogy derült ki az hogy kb 1,5 millió forintot fizetett Zsolti egy prostiért, meg hogy kokóztak?

Figyelt kérdés

Ha még azt is tagadják hogy a hajón a csajok prostik voltak,akkor honnan vették az ellenzèkiek hogy Borkai 1,5 millát fizetett a prostiknak fejenként,meg hogy drogozott?

Meg úgy ánblokk hogy saccolták meg hogy mennyit bulizott el Borkai?

Mi a bizonyíték erre?

Mert mi csak annyit látunk hogy van egy-két fiatal csaj meg egy két középszerű lötty az asztalon,meg egy középszerű Jackt,amin én is már piázgattam nem egyszer átlag ember létemre,nem èrtem mi ennek az alapja...

Félreértés ne essék,abban én is biztos vagyok hogy 50-es szottyadt pasasokkal huszonéves csajok nem ingyen dugtak,oké,de hol van erre meg a többi dologra a bizonyíték?Bizonyíték nélkül egyáltalán miért nyomoznak a zsaruk az ügyben?


2020. jan. 9. 17:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. A drogot (meg a korrupciót) a Lackner-videóból importálták. :)
2020. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

Úgy, hogy elkezdtünk reálisan gondolkozni. Én lőttem be a 1,5 milliós árat, hogy akörül lehetett. De, kb. ekörül lehetett, beszélgettem már prostikkal, akik ilyen luxus körökben mozognak, azok kb. ennyibe kerülnek. Mellette még fuvaroznod kell őket, mindent fizetned, kaját, piát, drogot, stb.

De, ennyit kérnek el kb. Borkai pont abba bukott bele, hogy nem tudott elszámolni miből lett pénzelve a prostizás. Ráadásul elmondták nem is egyszeri alkalom volt ez a kaland, évente többször is volt, így minden alkalommal 1,5 millióba került egy prosti. Nem lett volna gond, nem bukott volna, hogyha bizonyítani tudta volna, hogy a családi kasszából fizette a saját részét. Ezt viszont nem tudta, így felmerült, hogy a város pénzét nyúlta le, mivel az bebizonyosodott, hogy előszerettel szórta. Fiának is havi 1 milliós fizetésű állást adott, amit Győr pénzelt.

2020. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy 1-es írta.

Borkait zsarolták a felvétellel, ebben az ügyben nyomoz a rendőrség.

2020. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

#2

1 milcsiért már osztályon felüli prostit kapsz.

Ezek közép kategóriás, maximum pár 100 ezerért kaphatók.

2020. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

Mikor a blogger elkezdte kiteregetni a szennyest.

[link]

"Borkai három prostit rendelt, fejenként másfél millió forintba kerültek, plusz a szokásos kokaint. Abból 5 grammot kért, ami százötvenezer forintba került (kicsit a lányok persze lehúzták őt ezzel is). Kivételesen a több mint négy és fél millió forintot Borkai adta a kezembe. Volt miből, hiszen az ügyvéd kolléga éppen előtte fizette ki."


Elején Borkai még mindent tagadott (ment az orosz oligarcházás). Aztán ott volt, de a lányokhoz semmi köze. Majd mégis csak volt...

Asztalon, háttérben kartonszám a pia. Pont a "csík kóla" maradt volna ki? Kérlek...

Bár ennek már nincs is igazán jelentősége. Akár előállhatna egy teljes bevallással, akkor se változna már semmi.

2020. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"A Borkai ügy kapcsán hogy derült ki az hogy kb 1,5 millió forintot fizetett Zsolti egy prostiért, meg hogy kokóztak?"

Sehogy nem derült ki.

Olvashattad a válaszok között is, csak mások ötleteltek róla hogy ilyen is lehetett, vagy valaki azt mondta hogy biztosan így volt és leírták ezt a médiában.

A kokainra semmi bizonyíték nincsen, a prostik árát meg csak találgatják.

Akik a videóval üzleteltek, ők maguk mondták el - egy riportban volt hallható a tévében - hogy pont azért nem lett semmi a zsarolásból, mert tudták hogy Borkai csóró,, nincs rá pénze. Hogy gyurcsányéknak kellett volna kifizetni a pénzt nekik, de ő meg mindig részeg, ezért lassan mennek a dolgok.

ha Borkainak lett volna másfél milliója qrvára, akkor lett volna pénze a zsarolónak is fizetni. Vagy megfordítva: ha nem tudott a zsarolónak fizetni és ezt ők maguk is tudták, akik elvitték neki a videót, akkor miből lett volna másfél milliója egy qrvára, meg még ezen felül minden másra?

Lakneréknél ott van az egyértelmű bizonyíték a videón a korrupcióra, kábítószerre, nem kell találgatni, ő maga mondja el. Még sem azzal foglalkoznak. Azért megy Borkairól a sok sztori - az is amit a kérdésben írtál és amiket itt páran írtak rá - hogy úgy tűnjön, mintha az a botrány nem lenne olyan durva.

Amúgy bejött nekik.

2020. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor a blogger elkezdte kiteregetni a szennyest."


czeglédy csaba írta

2020. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát ezek a csajok kapásból max egy 10-15-öt érnek a rosszlányokon,ezekért ha valóban 1,5 millát fizetett Zsolti bá akkor nagyon átcseszték...

Mondjuk az a hír is járja hogy Szerb modell(ek) is voltak az orgián,az biztos drágább volt..

2020. jan. 9. 21:57
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#4

A jelzett összeg ezeknek a lányoknak a maximális "napidíja".

Ismert neveket is írhatnék, akik 1 milcsiért kahatók.

2020. jan. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 EagleHUN ***** válasza:
100%

"Hát ezek a csajok kapásból max egy 10-15-öt érnek a rosszlányokon,"

Csak az óradíj sőt félóradíj. Szorozd fel több napra...

2020. jan. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!