Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan jött az az infó hogy a...

EagleHUN kérdése:

Honnan jött az az infó hogy a Magyar Államnak titkos szerződése van Izraellel, arra az esetre ha Izrael bajban lenne 1 Millió Zsidót ide evakuálhatnak? Megnevezné valaki a forrását ennek az információnak? Hogyan derült ki ha titkos? Igaz lehet ez?

Figyelt kérdés

Ezt csak olvastam/videón néztem, de már nem tudom hol, és kissé hihetetlenül hangzik, hogy a nép háta mögött ilyen szerződést kötne bármely (nem a jelenlegi) kormányunk. Bár elképzelhetetlennek sem tartom.

Ha jól emlékszem a forrás a Szlovákokat a Cseheket és Lengyeleket is említette, ugyanilyen szerződéssel.



2012. nov. 25. 11:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

Visszakérdezek! Szerinted egy zsidó a Földközi-tenger pártjáról idejönne? Ahol pálmafák, napfény, homok van?


Ide jönne? Mert szerintem nem, túlságosan fáj a luxust otthagyni, eme változékony éghajlatú hazánkért....

2012. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, hogy mennyire reális, hogy van ilyen "szerződés". Akár lehet is, akár nem is.


"Szerinted egy zsidó a Földközi-tenger pártjáról idejönne? Ahol pálmafák, napfény, homok van?


Ide jönne? Mert szerintem nem, túlságosan fáj a luxust otthagyni, eme változékony éghajlatú hazánkért...."


Válhat olyanná a helyzet. Két okból is:

1. Globális felmelegedés. Ennek következtében sivataggá válhat egész Izrael, a pálmafáknak búcsút lehet inteni, pénzből meg itt is lehet luxust építeni. Persze kérdés, hogy miért pont Magyarország?

2. Háborúk. Ami ugye szinte folyamatos. Valóban idő kérdése, hogy ott valaki atomot robbant valakire. Akár Izrael az arabokra, akár fordítva, de előbb-utóbb könnyen megtörténhet. Na akkor aztán pláne elbúcsúzhatnak a pálmafáktól és a luxustól. De elég az is, hogy az arabok úgy egyöntetűen berágnak Izraelre és összefogva (amiről annyira azért nem híresek) lerohanják.


"kissé hihetetlenül hangzik, hogy a nép háta mögött ilyen szerződést kötne bármely (nem a jelenlegi) kormányunk"


Jajjaj, és még mennyi más szerződés is lehet, amiről nem tudunk! Mik voltak például a 2009-es IMF hitel feltételei? Miket akart pontosan most, 2012-ben az IMF? Még erre sem tudjuk a választ (legalábbis biztos információk nincsenek). Bármit el tudok képzelni bármelyik kormányról.

2012. nov. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Miért nem valami más mediterrán országba költöznek?


Miért kell ez az elavult poszt-komcsi ország nekik? Semmi érték nincs itt.....

2012. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

"...pálmafák, napfény, homok...luxus"


Ez csak neked luxus innen. Ahol csak homok van a termőföld helyett, ahol a pálma az egyetlen fa ami megmarad, és a nap napi 25 órán át tűz, és az árnyékban 87 fok van, ott ezt nem hívják luxusnak.

2012. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

"Miért kell ez az elavult poszt-komcsi ország nekik? Semmi érték nincs itt.....



Mert egy mediterrán országba 5× annyiba kerülne betelepülni tömegesen. A klímaváltozás modellei Mo t kimondottan favorizálják már 50 éves távlatokban is.

Európa egyik legélhetőbb területe (természeti adottság) lesz hamarosan.


Persze én nem hiszem hogy a biboldók tudatos irányítás mellett preferálnák hazánkat. Egyszerűen Eu, ugyan akkor olcsó, minden meg van ami a fejlett társadalmakban számít, és a várható időjárás változások is kedvezőek.

Arról nem is beszélve amit egy Svájci barátom mondott!

Itt arany az élet! Persze neki igen, de hogy nekünk?

Aki nagyobbacska tőkével idejön, amivel otthon csak szürke pont, annak itt tényleg arany!

2012. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Én Izraelbe költöznék :) Amúgy Dubai is megfog szűnni, ugyan úgy többi arab állam is ezzel a gonddal kell hogy meg

bírkozannak.


Globális felmelegedés szerint Magyarországon is elsivatagosodás várható.

2012. nov. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

"Globális felmelegedés szerint Magyarországon is elsivatagosodás várható.



Ez igaz!

De mire itt elsivatagosodunk, addigra Hollandia már nem lesz mert elönti az Óceán, a Német alföld már rég sivatag lesz, stb stb a spanyolokról olaszokról görögökről nem is beszélve.


Igen, mindenütt elsivatagosodás lesz, vagy a tengerszint csap oda, nálunk főleg a D-alföld lösz területei. De mi még mindig sokkal jobban állunk mint a mai Eu területeinek nagyon nagy része.

Az ország 80% élhető marad bőven.

2012. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Tavaly is kiszáradt a tisza, Balaton is. Nincs realitásod?
2012. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

"Tavaly is kiszáradt a tisza, Balaton is. Nincs realitásod?



Jahh.

A Tisza meg itt keletkezik!

Nem fakad valahonnan és csobog tova, ahol szintén nincs vízhozama.

2012. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Teljes hulyeseg!!!!

1.Ha a zsidok el is akarnanak menni - de nem! - akkor sem MO-t valasztanak.

2.A zsidok nem azert harcolnak a hazajukert az arabokkal, hogy aztan "csak ugy" otthagyjak.

3.Az utobbi idoben Gazabol eleg sokat bombaztak Izraelt - a kovetkezmeny, hogy aki esetleg epp kulfoldon dolgozott meg az is hazament.

4. Szornyulkodejk csak ezen a marhasagon, ahelyett, hogy rendbe tnnetek a SAJAT orszagotokat.

2012. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!