Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit gondol az alábbi...

Ki mit gondol az alábbi cikkről? Az ilyen eseteket miért nem publikálja sem a liberális sajtó, sem a Fidesz média?

Figyelt kérdés

[link]


Bízok benne, hogy ez az oldal van olyan jóakaratú, hogy nem törli a kérdésemet, és támogatja, hogy az őszinte, valós helyzetet megismerjék a fórumozók.



2020. jan. 10. 08:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert a kormányzó párt érdeke hogy eltussolja az ilyeneket a jólét és biztonság látszatát fenntartva hogy közben nyugodtan lophassanak!
2020. jan. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez egy végtelenül szomorú helyzet és szituáció... természetesen ezt bármelyik politikai párt nyakába varrni, így egy az egyben, szerintem butaság. Ez egy társadalmi szintű probléma, amivel nyilván foglalkozni kell! Azt, hogy mi a megoldás eme bizonyos kisebbség integrálására, szerintem még senki sem találta meg... Nagyon remélem hogy mielőbb megoldást talál akárki, mert nemcsak az intézetekben, hanem az iskolákban, az utcákon, szórakozóhelyeken is könnyen el uralkodhat majd egy hasonló helyzet!!!
2020. jan. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Keveseknek érdeke magára haragítania a potenciális szavazók jelenleg kb ötödét, az egyik leggyorsabban növekvő szavazótábort.
2020. jan. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, maximálisan értem a felháborodásodat, engem is felháborít, de amiket leírtál és azt meg is tennéd, akkor egy szintre mennél le velük!! Az erőszak erőszakot szül...
2020. jan. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Már hogy menne egy szintre? Ezek az állatok kegyetlenségből teszik, amit tesznek. Élvezik, ha kínozhatják, megalázhatják a magyart.

Amit én írok, az szükséges önvédelmi lépés lenne. Én nem élvezem az erőszakot, de a helyzet már annyira súlyos, hogy NINCS MÁS MEGOLDÁS.


Ezek a patkányok csak abból értenek. Verjék vagy háromszor félholtra ezeket a mocskokat, akkor majd meggondolja, hogy kezet emeljen-e a gyengébbre.

2020. jan. 10. 09:21
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem baj, majd csinal a liberális sajtó megint cikket, hogy a magyarok miért nem befogadóak, aztán majd őszintén csodálkoznak....
2020. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A liberális sajtó egy tutyimutyi gyáva szar, a Fidesznek meg a mélyszegény cigányok a legnagyobb részt teszik ki a megvehető, zsarolható szavazóinak. Olyan nagy szükségük van rájuk, mint egy falat kenyérre a saját, max egymilliós valódi szavazójuk mellé.
2020. jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És mi magyarok mégis csak tűrünk, és nem teszünk semmit. Már rég tízezreknek kellene az utcán lenni, követelve a rendrakást - vagy önként rendet rakni. Mi mégis olyanok vagyunk, mint a vágóhídra szánt birkák - és még szavazunk is azokra, akik ezt a fertőt ránk hozzák és a vesztünket akarják...
2020. jan. 10. 10:25
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezt a problémát a liberális kormányás egy lépéssel a betelepítéssel meg tudná oldani. Utána nem lenne más az országban csak migráns
2020. jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Az ilyesmi szúrja bármelyik politikus szemét, nem szeretnek vele foglalkozni, mert kakás téma, inkább a szőnyeg alá seprik.


Én az ilyen söpredéket gázkamrába vagy akasztófára küldeném, vagy legalább is száműzném Szibéria kellős közepére, mert ezekből soha nem lesz tisztességes ember, ergo nem érdemlik meg, hogy a társadalom részei legyenek.

2020. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!