Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely miért nem...

Karácsony Gergely miért nem tud kiállni és Budapestinfót tartani úgy mint a kormány meg ahogy az előző főpolgármester Tarlós csinálta?

Figyelt kérdés
Ennyire fél a kellemetlen kérdésektől? Csak Facebook-on posztolgat, nem szánalmas ez egy főpolgármestertől? Ha Fideszes csinálna ilyet akkor már tüntetések lenne szervezve..
2020. jan. 11. 09:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

#6 hogy égtek be az én médiumaim? Hol örjöngtek lila fejjel?

Linket elvtárs!

2020. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Igen! Azé' ködlámpa nem ártana, szerintem sem! :D

Három volt a minimum a kérdések száma egy újságírótól és ezért volt 2.5 órás a sajtótájékoztató, mert nem tőmondatos válaszokat adott Orbán, sőt miután elköszöntek is még válaszolt két kérdezőnek (visszatapsolták! :D ). Ha jól emlékszem egyetlen kérdés volt, amire rövid választ adott, és az az, hogy mi épül az apja telkén. Erre válaszolt, hogy majorság, majd közölte, hogy részletekért az apját keressék meg, mert hát az Ő telkén épül, az övé lesz, így Őt kérdezzék (persze ezt nem így fogalmazta meg, ha a túloldalt nem volt bekapcsolva a ködlámpa, valszeg nem is találhatott megértésre). Tényleg erről beszélgetünk olyanokkal, akik nem hogy nem nézték végig, bele sem néztek ezek szerint?! Tényleg, a baloldali médiában, aki balfék, azt nem tekintitek baloldali médiának, az a jobboldal baloldali médiája vagy mi tököm? A baloldal teljes egészében a tökéletesség s ha valaki is abban mégsem tökéletes, akkor az álruhába bújt jobboldali? :D Szerintem ezen a ponton akkor abba is lehet hagyni a beszélgetést! A baloldali és a jobboldali médiában is egyaránt vannak tehetségtelen firkászok, akiket két pillanat alatt sarokba lehet állítani és akik nem érdemlik meg még azt sem, hogy kérdezzenek, mert kérdezni sem tudnak, csak kérdésbe burkolt véleményt nyilvánítani! Majd Karácsony Gergely sajtótájékoztatójáról is ki lesznek zárva a jobboldali firkászok és teljes joggal én úgy gondolom! Azért tartsunk már egy minimális jó modort, nem kocsma! Kérdezni menjenek, ne kötekedni!

Nézzük, hogy kik kérdeztek, hisz ne azt nézzük ki kapott helyet ott, még akkor sem, ha jellemzően arról beszéltek be sem engedték őket. Ha már itt tartunk, aki nem lett beengedve az a 24.hu, ugyanis elkésett. Az, hogy kiáll eléd 1 ember, aki ráadásul a miniszterelnök, Ő megadja azt a tiszteletet, hogy öltöny-nyakkendőben szóval tarthassák 2 órán keresztül, beszél 2 és fél órán keresztül, vele szembe meg leülnek olyanok, akik farmer-pulcsiban jelennek meg az is azért illetlenség, de elkésni...? Egy évben egyszer, mondjátok ti, mondja a baloldali média, illetve szóvá teszi, mert hát igaz ami igaz, valóban 1 évben egyszer van ilyen lehetőség. Arról elkésni? 1 éve kéne készülj rá, nem?

No akkor a szót kapó jobboldali média:

- MTVA (ezzel mondjuk a Fidesz nem értene egyet, de attól még nyilvánvaló!)

- Pesti Srácok

- Magyar Nemzet

- HírTV

- Die Welt


S akkor az említett állítólagosan baloldali bőrbe bújt valójában jobboldali Lölő média:

- Reuters

- Index

- ZDF

- ATV

- Bloomberg

- Financial Times

- AFP

- RTL

RTL-ről annyit, hogy mindig ugyanazt küldi kérdezni s az van, hogy nincs a helyzet magaslatán a kérdező, ugyan kérdéseit ha valaki olvassa, akkor érthetően születhet az a döntés az RTL-nél, hogy küldjék Őt, viszont aki a kérdéseit hallja, az nem hozhatná meg ezt a döntést, ugyanis végig remegő hanggal kérdez. Azaz két dolog lehet 1. fél (amit nem tartok valószínűnek), 2. olyan felgyülemlett indulatosság és le nem vezetett düh van a kérdezőben, ami annyira megemeli a pulzusát, amikor lehetőséget kap a kérdezésre, hogy attól jut nehezen szóhoz, azaz nem higgadt, így erre alkalmatlan. Mint nyuszika, aki létráért indul a medvéhez! Az más kérdés, hogy egyébként az RTL nem tudja felmérni azt, amiről korábban írtam, hogy a sajtó, az újságírás és a média nem abból áll, hogy kérdésbe burkoljuk véleményünk, egy vélemény hangzott el az RTL-től, nem egy kérdés, egy véleményre várt reakciót Orbántól. A véleményben van igazság, ezt aláírom, ugyanakkor nem véleménynyilvánításért kellene odamenni, hanem kérdezni. Teljesen felesleges volt ott kijelenteni a baloldali média és úgy egyáltalán a baloldali emberek nyilvánvaló véleményét, ez a baloldalon biztos úgy jön le, hogy OK, valaki kimondta, hozzáteszem ismét, mert ezt kimondták már többször is ilyen sajtótájékoztatón, azaz reakció is született már erre többször. Mire jó ez? Ez a nagy kérdés! Kijelenteni az általatok vélt nyilvánvalót többször, mikor minden évben csak egyszer nyílik lehetőség a kérdésre? Akár olyat feltenni, amire tényleg csak hebeg-habog! Akkor nem kérdezni?

2020. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%
#10: Például a 24.hu-t és az Átlátszót nem engedték be.
2020. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

#13 Látom nem volt világos, hogy értem miért kérdezted, és igazat is adok neked benne. Csak ettől még tény marad, hogy Karácsonynak nem kell ugyanazt és ugyanúgy tennie.

Nem velem van vitád, a te oldaladon vagyok - csak kicsit más a véleményem az adott kérdésben.

2020. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
34%

#15 "Mire jó ez? Ez a nagy kérdés! Kijelenteni az általatok vélt nyilvánvalót többször, mikor minden évben csak egyszer nyílik lehetőség a kérdésre? "

Nagyon röhögtem amikor néztem.

Olyan volt az az "újságírónő", mint a hülyegyerek amikor 3 kívánsága lehet az aranyhaltól és erre az első kérése az, hogy lehessen 4 kívánsága. - Amivel egyből el is lőtte az elsőt és így ismét csak 3-t kérhet.

2020. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
24%

#16 "Például a 24.hu-t és az Átlátszót nem engedték be."

Igen. És jól érthetően elmondták hogy azért mert elkéstek.

Nem azért mert ne mehettek volna be, hanem mert amikor be lehetett menni akkor nem voltak ott.

2020. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező

Miért csodálkozol azon hogy meg sem nézték a sajtótájékoztatót és úgy bírálják?

Mikor szokta őket a valóság érdekelni? Csak megzavarná őket az elméleteikben.

2020. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%

#19: [link]

Megint hazudsz takács.

2020. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18-as, lehet, hogy ez igaz és így történt, de nem tudom, nem tudhatjuk, némi fenntartással kezelem az ilyesmit. Hogy te ezt elhiszed, azt is megértem, de te meg értsd meg azt, hogy miért nem hiszem el.

A Fidesz nem hülyékből áll (egy-két kivétellel, mekdánelc :D ), nagy játékosok és tű pontosan kiszámolnak minden lépést, ezt úgy gondolom, hogy az is elismeri, aki a Fidesz ellen van, csak max. úgy, hogy ebben tisztán a negatív dolgokat látja... No ennek okán azért nem hiszem, mert a meghívottak csak egy része kapott szót, és a Fidesz megtehette volna azt, hogy meghívja a 24-et, de sajnálatos módon "időhiányában" már nem jut idő a 24-nek, így nem kap szót... Mégiscsak azért nehogy már a 24 miatt pont a "méltán" híres Bloomberg vagy Reuters ne jusson időhöz... Erre a lehetőség adott, azaz semmi nem indokolja ezt a bánásmódot! A 24-nek viszont alapos indoka van arra, hogy kamuzzon, ugyanis a teljes baloldal vádolja a kormányt azzal, hogy a sajtószabadságot fojtogatja, ez pedig igazolná azt. A 24 miért nem készített felvételt a helyszínen, ahová időben érkezett és amikor Őt azért nem engedték be, mert nem volt meghívója? Miért nem írt egy cikket előtte egy-két nappal, hogy "na srácok, ez a nagy sajtószabadság, meg sem hívtak minket"! Illetőleg a vele nyilvánvalóan egy csapatban játszó RTL ezt miért nem hozta föl remegő hangon, hogy "Miniszterelnök Úr, ez nem így történt, a 24 nem is késett el, hanem nem kapott meghívót." Ott voltak Ők is a kapuban, ha állt bárki is a 24 mögött a libasorban, akkor annak erre reagálnia kellett volna, hogy menjetek a francba, nem is ez történt, a 24 már rég itt volt, mikor mi érkeztünk! Sántít a sztori! Elkésett, máskülönben erre lenne tanú!

Egy kérdés... ha a Pesti Srácok, 888 és hogy tovább menjek, a vadhajtások nem lesz beengedve Karácsony sajtótájékoztatójára, ahhoz mit szólnátok, hogy reagálnátok le? Úgy, hogy 1-1, vagy úgy, hogy elfogadhatatlan viselkedés? (Én Karácsony helyében nem engedném be őket!)

Nem a Fideszt akarom ezzel mosdatni, kiállni mellette, mielőtt még nagyon "felpontoznának" a Fidesz mellett minden körülmények között kitartók és "lepontoznának" a Fideszt minden körülmények között gyűlölők. Elegem van a médiából és a módszereikből úgy, ahogy van jobbról-balra szinte mindből. Hányok tőlük! Hányok seggnyalóktól a tenyérbemászó stílusuktól (név nélkül, de tudja mindenki kire gondolok), jó hogy nem megy oda megsimogatni Orbán Viktort, hányok a fiúkáktól (név nélkül...) a bölcsészpulcsisoktól különösen. És úgy egyáltalán, szégyen gyalázat, hogy mind csak hebeg-habog, Őőőő-zik egy sort, így tesz fel kérdést, összeszedi a gondolatait és azt még felolvasni sem tudja, nem hogy megjegyezni, szégyen gyalázat, a szakma totális megsemmisülése ami történik és halálosan mindegy, hogy ki merre húz ebben a szakmában, a WC-n húzna lefele többsége, mert nincs önkritika (leszámítva a megjelent külföldi sajtót és az ATV-t). Az indexes srác burkoltan kimondta Orbánnak azt, hogy 3 kérdést sem tud megjegyezni, úgy, hogy mindannyian 3 kérdést tettek föl majd ezt követően hosszasan taglalták a saját meglátásukat abban a kérdésben. Na most így jegyezd meg, hámozd ki magát a kérdést, és tartsd észben, míg remegő hangon, fulladozva, tagoltan hadovál. Örüljön neki a srác, hogy ennyire kulturált reakció érte ezt a dolgot, hogy azt mondta Orbán, hogy tegye csak fel a 3 kérdést, megjegyzem. Mindenki képzeljen el egy szituációt, ahol nem a haverjával beszélget, egy olyan emberrel, akivel magázódó viszonyban van, nem az Atya Úr Isten, de még csak nem is valamiféle magas rangú ember a kifejezés bármely értelmében, ezen felül nem ismeritek egymást, megengednéd magadnak ezt? Ez bunkóság, neveletlenség! S ilyen bunkóságok után meg hőbörögnek, ha legközelebb nem kapnak meghívót. Hát tényleg nem is értem, miért ne kaphatnának. Ha megnézzük 15-30 évvel ezelőtti médiát, akkor gusztustalan alakok (Bethlen példának okáért) ide vagy oda, az újságírókban, riporterekben volt egy tisztelet azzal szemben, akit kérdeztek, még ha baromira idegesítőek is tudtak lenni, azt az idegesítést is stílussal művelték, egy valakit leszámítva Havas Henriket, Ő anno a Nap TV-nél volt a most már kijelenthető, hogy a jövő "újságírója" a jövő riportere, mert pontosan ugyanilyen neveletlen bunkó volt, mint a mai újságírók és ugyanilyen seggnyaló ha a riportalannyal szimpatizált. Az újságírás ettől több, erre rálehetne végre döbbenni, hogy az egy szakma, hogy abból fel kell tudni készülni és hogy a másik végletet mondjam, akivel szimpatizálsz annak is fellehet tenni úgy egy kérdést, hogy közben ne nyalnál be tövig, akivel meg nem szimpatizálsz és meglátásod szerint rosszul végzi a munkáját abban felmutatod a hibákat. Ebben a helyzetben, a politikában azon területeket, amikkel probléma van, ami korrigálásra, több figyelemre szorul. 2.5 óra volt! Évindító sajtótájékoztató, mi történik majd ebben az évben, illetőleg akár az előző év történéseit felhozni vagy éppen a meg nem történt dolgokat számon kérni, oly módon, hogy idén arra esetleg sor kerül-e. Nézzétek végig ezt a 2 órás kérdezősdit és mutassatok föl egyetlen-egy olyan kérdést, amiben benne volnánk mi, mindannyian! Ami rólunk szól! Egy sincs! Két óra alatt egy sem született!!! Kik ezek? S ha már a sajtó sem az én, nem a ti hangotokat hallatja, akkor ki a tököm az aki ezt a szerepet vállalná? Én, te, mi magunk? Menjünk tüntizni vagy mi? Menjünk, de akkor meg ezek minek vannak és egyáltalán, hogy juthatnak kenyérhez, a semmiért? Amit tavaly a 24 kérdezett, abban én hol vagyok? Oké, a Simonka "lopik", és? Tőlem lop végső soron annyi bizonyos (ezért felháborodhatnék, de eszem ágába nincs falhoz tolni ezért Orbánt! Simonkát, esetleg, sőt biztos!), de ha nem lopna, akkor pl. az EÜ inkább rendben lenne, oda több pénz jutna? Nem! De ha azt hozza föl valaki is, akkor szót ad a gondjaimnak? Igen! Akkor a Simonkával kell zaklatni Orbánt, amihez semmi köze vagy az EÜ-el, amihez köze van és amiért lehet felelős és amit nem lehet lerázni? Ezt gondoljátok végig és így tekintsétek saját ügyeteknek azt, hogy a 24 nem lett idén beengedve! Elérik, hogy érdekeljen téged a saját ügyednek tekintsd az Ő nyomorukat, miközben a munkavégzésük olyan silány, hogy te ha így végeznéd a sajátod, akkor éhen halnál, sőt munkakörtől függően akár még más életét, vagyonát is kockáztatnád!



"Azt hiszitek, hogy annyi info-t kaptatok már az alternatív médiából arról, hogy hogyan manipulált a kereskedelmi média eddig, hogy már felette álltok, és érinthetetlenek vagytok. Manipulálhatatlanok! Így most már minden készpénz, ami az alternatív médiából jön. Így, most már minden készpénz, ami az alternatív médiából jön!" (Süveg Márk)

2020. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
67%

#19: Én pusztán rögzítettem a tényt, hogy a fideszpropagandista takács megint hazudott, mert azt állította, hogy azért nem lettek beengedve, mert nem mentek oda időben, ami nyilván nem igaz. Tehát érzi a fideszes seggnyaló is, hogy nincs ez rendben hogy nem engedtek be mindenkit, de azért gyártott magának rá egy magyarázatot (vagy kapott a pártközpontból), hogy megnyugodjon a kis lelkivilága, és feloldja a kognitív disszonanciáját.

Karácsony egyébként szóba szokott állni a fideszes hírportálokkal is, válaszol a kérdéseikre, amennyiben nem nyilvánvalóan a provokálás és a hazudozás az egyetlen cél. Persze tudjuk, Orbán szerint minden kérdés ami nem alákérdezés, az már provokáció, de engedtessék meg, hogy ezzel ne értsek egyet.

2020. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!