Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely miért nem...

Karácsony Gergely miért nem tud kiállni és Budapestinfót tartani úgy mint a kormány meg ahogy az előző főpolgármester Tarlós csinálta?

Figyelt kérdés
Ennyire fél a kellemetlen kérdésektől? Csak Facebook-on posztolgat, nem szánalmas ez egy főpolgármestertől? Ha Fideszes csinálna ilyet akkor már tüntetések lenne szervezve..
2020. jan. 11. 09:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
34%

#20 Imádom amikor megmutatjátok milyen toleráns, elfogadó, kedves és értelmes emberek is vagytok, amikor csak úgy világít a magasröptű írásotok és a fennkölt stílusotok. Röviden amikor megmutatod milyen bunkó paraszt is vagy te, mert csak mocskolódni és személyeskedni tudsz.

Ezzel mindig leleplezed magad és kiderül, hogy nem tudsz sem vitatkozni értelmes módon, sem elfogadni ha másnak van igaza vagy mást ír le mint aimt te elképzeltél igaznak.

Tudod meg kellett volna nézned azt a sajtótájékoztatót amit olyan nagy hévvel bírálsz. Mert amit leírtál az pontosan mutatja, hogy nem láttad. Ugyanis nem máshol hangzott el az amit leírtam - hanem ott és a szóvivő válasza volt az újságíró kérdésére. De persze neked az nem számít ami történt, látszik hogy a valóságra nem is vagy kíváncsi.

De legyen neked és legyen úgy hogy 2 portált nem engedtek be. A többit viszont igen. Igen durva sajtófölény volt ott az ellenzéki oldal javára, még a külföldi lapokon kívül is. Ennyit arról hogy korlátozva lenne a sajtó.

2020. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

:D 20-as ezek csak vélemények. A tiéd is, az enyém is! Nem voltál ott, nem voltam ott, egyikünk sem tudhatja. Így kezdtem! Erre te meg állítod, hogy tudod, hogy Takács aki hazudott... Nem tudom, lehet igazad van! DE nehogy már azt állítsd, hogy nekem 100%, hogy nem lehet igazam, hogy tuti a Takács hazudik, mert nem teheted meg, mert nincs rá bizonyítékod. Én sem mondhatom azt, hogy nincs igazad! Mivel bizonyítsam?

Annyit írtam le, hogy véleményem szerint mi életszerű, de hát az attól még lehet tévedés...

Ezzel lehet sikert elérni itt, alaptalan kijelentéseket tenni, s aki azzal szimpatizál az téged üdvözöl. DE hogy minden fekete vagy fehér, ez kriminális! Agyrém!

Hogy valaki is azt mondja, hogy hát lehet, hogy igazad van, de szerintem meg ez van, de ez is csak egy vélemény, az valamiféle fura alak. Ez most akkor mit akar? Hol is áll? Ki ez? Most egyetértett velem vagy sem?

Én érveltem amellett, hogy miért tartom ezt kamunak. Te leírtad újra, hogy a Takács hazudik, nem érvelsz a meglátásod mellett, hogy miért gondolod így... Mert a 24 ezt írta, hát kérem, Takács meg azt mondta! Az enyém is csak egy meglátás, de minden meglátásnak van alapja (vagy jó vagy nem...), csak ott nem hangoznak el érvek, ahol a puszta utálat az alapja, az dönt, semmi más! Mi haszna ebből a Fidesznek, ha azt is megtehetné, hogy meghívja, beengedi, majd mikrofont nem ad neki?


Egyébként meghívó nélkül is ellehet késni bárhonnan, de nem akarom tetézni...

2020. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
64%
#21 mi van takács elvtárs nem tudsz mit mondani? Valami jó kis vicces kimagyarázását vártam a nektek bolsiknak kínostényeknek, erre csak terelsz, mellébeszélsz. Ejnye... mit fog szólni ehhez a rogánminisztérium.
2020. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!