Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is megfigyeltétek már,...

Ti is megfigyeltétek már, hogy minden héten amikor a Fidesz valami köztörvényes bűncselekményt követ el, akkor Bayer Zsolt a műsorában elmagyarázza, hogy ez teljesen normális?

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem nézem 😁 mikor van? Hol?
2020. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Nem. De mesélj, mire gondolsz?

Az ellenzék győri "kapányvideóra", amihez felbéreltek statisztákat, hogy mondják el, hogy vették meg a szavazatukat?

A DK-s Czeglédy Csaba sikkasztási ügyeire?

2020. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Egy értelmes ember nem néz "Bayert"


Az a 70 iq alatti fidesz szavazók műsora.


Az értelmes ember olyan helyekről informálódik ráadásul nem is egyből hanem minimum 3-5 forrásból ahol nem minden második szó a vele egyet nem értők elpusztítására, kivéreztetésére, eltörlésére, szidalmazására.


Megvallom őszintén egyetlen műsorát se néztem, de semmi mást nem láttam a kivágott részekből mint a 30 as évek náci propagandájának más szereplőkkel való tálalása.


Szégyen hogy egy ilyen fideszes figura ebben a minősíthetetlen előadásba kamera elé kerülhet, az még nagyobb szégyen hogy közpénzből, arról ne is beszéljünk hogy ezért a szolgalelkű náciszerű propaganda előadásért aprópénzzért "villát"bérel a várnegyedbe gyerekes családokat meg utcára raknak a "családok évébe"


Szégyen!!!

2020. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem, teljesen rendben van, hogy bayerzsóti kitüntetése után 110-en visszaadták a lovagkeresztet. Biztos csak libsik voltak.
2020. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nézek ilyen műsorokat, ahogy szennylapokat sem szoktam olvasni. Pont ezért.
2020. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!