Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most aki nem ismeri ezt a...

Most aki nem ismeri ezt a számot az nem normális? Erre a zenére miért kell felállni?

Figyelt kérdés

[link]


Én megmondom őszintén, sose hallottam ezt a zenét, és furcsállottam volna, ha ott vagyok, hogy mindenki feláll. Miért kell felállni erre a zenére? Nem kötekedésből kérdezem, tényleg nem értem.


2019. nov. 19. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert a Magyar Nemzet így határozott.
2019. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mikor és hol?
2019. nov. 19. 10:12
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Akkor, amikor a Magyar Nemzet tagjai felálltak a stadionban a zenére! Akkor a nép egyhangúlag úgy döntött, hogy akiben van hazaszeretet, az feláll és szívére teszi a kezét, mert Magyarnak érzi magát és híven énekel!
2019. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=8HQMrbRVlXI&..

Ha nem tudnátok, ez a dal, amit minden Magyar énekel! Aki nem énekli, az egy nemmagyar!

2019. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én nemmagyar vagyok, mert még sosem hallottam, ennél fogva a szövegét sem tudom. :D
2019. nov. 19. 10:36
 6/15 anonim ***** válasza:

Most nem az a cinkes, hogy nem állt fel, ezt a kormány akarná csak beállítani, hogy ezzel támadja az indexet.

Az igazi gáz, hogy úgy ment ki egy meccsre, amiről gondolom tudósítani akart, hogy nem ismeri ezt.

Nem vagyok az a turbófocirajongó, de ez tényleg alapvető információ, hogy a Nélküledet a Felvidék tiszteletére éneklik. Dunaszerdahely csapatától ered, onnan ragadt át egységesen a Felvidékre ez.

Hogy jobban megértsd: ez olyan, mintha kiment volna egy Liverpool meccsre és nem értette volna miért éneklik You'll Never Walk Alone-t.

Tényleg fárasztó, hogy már ilyenekkel támadják, de az is gáz, hogy ennyire nem nézett utána a dolgoknak az újságíró. Nem tudom, hogy mi van és azt látom, hogy mindenki feláll a helyéről, akkor én is felállok.

2019. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De az a cinkes. A TV2 ezen lovagol, hogy nem állt fel. Az élet óriási problémái :D
2019. nov. 19. 11:23
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok az a turbófocirajongó, de ez tényleg alapvető információ, hogy a Nélküledet a Felvidék tiszteletére éneklik."


Mi köze van a felvidék tiszteletének egy budapesti stadionban lejátszott Mo-Uruguay meccsnek?

2019. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ifjutitan: Az, hogy a felvidéki magyarok tiszteletére elénekelték a Nélküled című számot.
2019. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szánalmasnak tartom, hogy az utóbbi időben minden naposnak tartja egy réteg, hogy megmondja ki a magyar és ki nem.

Én magyar vagyok, itt születtem, itt nőttem fel, itt dolgozok, ide tervezek gyereket vállalni. Ismerem a magyar történelmet, a magyar ételeket, írókat, művészeket. Ismerem a magyar kultúrát stb.

Nem gondolom, hogy kevésbé lennék magyar mert nem hallottam még ezt a számot és nekem sem lett volna evidens, hogy fel kell rá állni.

Persze a csorda szellem valószínű vitt volna és felállok, ha mindenki.

De nem gondolom, hogy abban kéne mérni a magyarságot, hogy ki ismeri és ki nem.

2019. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!