Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt rajtam kívül olyan...

Van itt rajtam kívül olyan Európai Baloldal tag aki úgy gondloja hogy má-már túl nagy hangsúlyt ka az atntifasizmus, és aki szégyenli hogy ilyen szerezetekkel vállal közösséget Vajnai elvtárs?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy eléggé túlzott hagsúlyt kap az antifasizmus, mellesleg még ez antifa szervezetekkel történik akik nem túlzottan az eszükről híresek. Kell foglalkozni a rasszizmus, anitszemitizmus, és a homofóbia kérdésével, de ez azért szerintem már egy kicsit unalmas hogy ha nem mindegyik akkor minden második interview az antifasizmusról, vagy az antifa cselekvésről szól. Szerintem ez is az egyik oka hogy nem vagyunk túl népszerűek hogy semmi más téma ngyon nincs, és egyetlen egy kampányvideó van ami nem erről szól, de még abban is meg említik. Szerintem ez is fontos dolog, de nem csak ezt kellene minden áron hangsúlyozni. Mert lassan már oda jutunk hogy nem egy antiimperialista, antikapitalista, reform kommunista, marxista-leninista párt, hanem egy antifa utca banda. Pedig én eléggé erősen támogattam régen Vajnai Attila elvtársat. Akkor még ez logikus lenne ha valami neonáci banda forradlamat indítana, na de béke van. És nagyon nincsnek i nácik, azt a 3-4 csoportot leszámítva mint pl.: a Blood and Hounor. De ezért nem kéne megszégyeníten magunkat, és csak erről beszélni. Ez pont ugyan olyan mintha pl: a Fidesz (nem szeretem őket) csak az ellenzék megfékezéséről, vagy a Jobbik csak a cigány bűnözésről, vagy az MSZP csak a Fideszről beszélne. Kíváncsi lennék a éleményetekre, hogy szerintetek hogy van és mint van. Szerintetek? A célom nem a vita szítás, így kérlen trollok és provokátorok inkább ne is írjatok.

2020. jan. 14. 18:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ugye az Európai Baloldal Táncsics alapszervezete volt régebben,azán az EP választáson Vajnaiék beálltak az MSZP mögé ami sokaknak nem tetszett és kiléptek,majd a Balpàrthoz csapódtak
2020. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jót beszélgetsz magaddal? :D
2020. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy mennyire releváns még a dolog, de szerintem a Munkáspárttal jól jársz. Érdemes meglesni azért előtte pár interview-t az elnökkel, vagy magát a programot, mert lehet neked nem lesz szimpatikus. Úgy gondolom, hogy az elnök egy normális férfinak tűnik, józan ésszel gondolkodik, és elég reálisan látja a dolgokat. A probléma csak annyi, hogy ez egy mikropárt, de ez idővel lehet, hogy változik.
2021. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Dögöljön meg az összes kommunista.
2021. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!