Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Hír TV-nél és az origo.hu-na...

A Hír TV-nél és az origo.hu-nak dolgozók közül kik azok az újságírók, szerkesztők, műsorvezetők, akik meggyőződésből tolják védik a fidesz-kdnp-t, és nem azért "fidedz-elvtársak" mert jól fizet?

Figyelt kérdés

2019. júl. 25. 17:58
 1/9 senkise2004 ***** válasza:
69%
semelyik?
2019. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mind fideszes, de az csak bónusz, h fizetnek is érte.
2019. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Van egy beszélgetős vidi erről vona és havas h.

Havas tanit az egyetemen és vmi olyasmit meselt hogy sok fiatal már tudatosan kèszül párt tévesnek,újsagírónak mert könnyebb panelekből cikket írni és jól fizet.

Önálló vélemény cikk vagy oknyomozás alig érdekli már némelyiket.

Az mtv nél viszont fordítva van. Ott rengetegen felmondtak pár éve a fiatalok közül mert nem bírták tovább támogatni ezt a fajta hazugság gyártást.

2019. júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
#3: Tehát a nőket molesztáló, többszörösen megbukott Havas Tanár Úr, aki párhuzamosan állt a magát közszolgálatinak hazudó és a köztévé reggeli műsorsávját bitorló Nap-Kelte alkalmazásában, illetve szerepelt a Heti Hetes nevezetű vélemény-szennyműsorban, most épp a néhány éve még nácinak bélyegzett Vonáról ír könyvet és szerepel vele közös platformon. Kösz a hasznos infót. (Csak ezt nem tudom, miért lepődök még mindig meg ezen...) :)
2019. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha te pl utálod a kelbimbot akkor beállnál reklámozni hogy milyen finom és vegyék már meg ?


Aki ott "dolgozik" Földi-Kovács Andrea-tól Bohár Dániel-el át Bayer Zsolt-ig. Az mind kilóra eladta a lelkét és fanatikus Fidesz bér ember. (Egyébként ezt fb-n is megírtam nekik anno.)


Mondjuk nem tudom mit fognak kezdeni majd ha a Fidesz megbukott mer ők pont bér emberek nem pedig szakemberek. Tehát náluk nem az van mint pl egy KBV buszsofőrnél hogy elmegyek a Volánhoz v akármi, mer buszsofőr buszsofőr, itt is ott is kell.


De ők nem.

2019. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5: "Aki ott "dolgozik" Földi-Kovács Andrea-tól Bohár Dániel-el át Bayer Zsolt-ig. Az mind kilóra eladta a lelkét és fanatikus Fidesz bér ember. (Egyébként ezt fb-n is megírtam nekik anno.)"

Ebből az következne, hogy ők korábban nem így gondolkodtak, de volt az a pénz, amiért váltottak. Csakhogy Földi-Kovács Andrea mindig is jobboldali volt, amikor 2015-2018 közt tartott Simicska ámokfutása, akkor ő átült az Echo TV-be. A Fidesz alapító Bayer Zsolt pedig már eleve az Echo-nál dolgozott. Akiket kilóra megvettek, azok épp a 2015 után is a Hír TV-nél maradt, csak épp 180 fokos fordulatott vett megélhetési újságírók voltak (Erdős Miklós, Bodacz Balázs, Jónás Sándor, stb.).

2019. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4

Persze neki ez a Havas a megbízható és hiteles forrás és azok fizetett provokátorok, akiket szidalmaz.

2019. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező

Tudod a kérdés sok mindent elmond arról, aki a kérdést felteszi - például megmutatja, hogy hogyan gondolkodik, mi jut az eszébe.

Neked például az, hogy ha valaki dolgozik egy lapnál, tévénél, akkor nem azért mondja azt amit mond vagy írja le azt amit ír, mert azt is gondolja, érzi - hanem mert hazudik. Nyilván azért feltételezed ezt mert nálad így működik a dolog, vagy ilyen tapasztalatod van azokban a médiumokban amiket kedvelsz.

Ettől még nincsen mindenkinél így. Nekem nem jutott eszembe feltételezni senkiről, hogy szándékosan hazudik, csak hogy olyan cikket írjon, riportot készítsen ami a munkahelyének megfelel, miközben az ellenkezőjét gondolja, tapasztalja. Én feltételeztem, hogy a neked tetsző médiumokban tényleg hiszik is amit állítanak - még ha hazugságok is, de ezek szerint tévedtem, akkor ott nyilván tudatosan megy a hazugság.

A Hír tv-nél volt egy igen erős vízválasztó, a simicska-féle korszak. Akkor kiderült pár emberről, hogy vagy addig hazudott, vagy tudott nagyon gyorsan köpönyeget fordítani - de ők most már nincsenek ott.

Már nálatok vannak.

2019. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A kérdést a másik oldalról is feltehettem volna, elnézést is kérek az egyoldalúságért. Nem akartam részrehajló lenni, csak azt gondoltam, hogy a hatalmon levők oldala erősebb szokott lenni. Hiszen mi másért lennének hatalmon, ha nem azért, mert valamiben erősebbek voltak.

Így ha lehet, kibővítem a kérdést. Lehet ellenzéki médiához kapcsolódóan válaszolni, csak nem tudom, melyik nem kormánypárti médiumra kérdezzek rá, ami ennyire egyetlen párthoz kötődik. (A fidesz-kdnp-t lényegében egynek tartom, mert a kdnp nem mérhető.)

2019. júl. 25. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!