Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor kelnek fel végre a...

Mikor kelnek fel végre a magyarok?

Figyelt kérdés

A nagy történelmi személyek ellen mindig nagy megosztó hadjárat indult puszta irígységből. Orbán az egyetlen olyan nagy magyar miniszterelnök és politiku az országban aki jelenleg még az EU-nak sem fél bemutatni. Orbán kormányzása alatt lett annyi megtakarítása és pénze az országnak amennyi talán az Osztrák-Magyar monalhia idején volt utoljára. Amit tett ezért és ami a politikája az lehet megosztó de ezt utánna csinálni senki sem tudná. Ilyen jól képzett politikus nincs az egész országban. Nem hiába támadják ennyien. Lehett itt Mészárosozni meg nagyítóval nézni hogy kik nyerték a közbeszerzéseket, az állami megbízást, kik gazdagodtak meg ezen. De felesleges mert a tény az tény marad. Az ország soha eddig nem volt ilyen jó állapotban. Meg lehet nézni Karácsony Gergely és az ellenzéki összefogás féle felépítést, hogy azok akik eddig ragalmazták a magyar politikát azok milyen mocskos trükköket használnak, és hogyan vágják tönkre Budapestet. Talán ezért is vette Orbán lazábbra a kampányt az önkormányzati választásoknál, hogy megtapasztalja a szeretve tisztelt ellenzék hogy mit, kiket akarnak az ország élére.


Az aranytartalék: [link]



Sokkal nagyobb létbizonytalanság: [link]



Lehet itten picsogni hogy a GDP lista végén helyezkedünk el, de én nem vagyok ennek a gyerekes viselkedésnek a híve. Az ország egyszer már bele bukott abba, hogy úgy akarták alakítani a statisztikákat hogy minél jobb helyen legyen, minél több legyen, meg erősebb legyen gazdasági teljesítmény nélkül. Most komoly gazdasági fejlődés van, az ország fejlődik, és csak ez számít. Így ha feljebb mászunk a ranglétrán majd nem bukunk bele az egészbe. Ezeket az eredményeket nem lehetett volna elérni a mélyszegénység felszámolása nélkül. Elég csak kitérőt tenni, a szomszédba, vidékre, és láthatjuk hogy sokkal nagyobb ott a szegénység mint itthon. Hiába vannak a románok a GDP élvonal mezőnyében hozzánk képest magasabban, ha csak Bukarest kitömésére elegendő a pénz.



2020. jan. 15. 20:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
"Készült Magyarország Kormánya megbízásából."
2020. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
69%
Ha tényleg jó úton járnánk nem veszítette volna el a Fidesz az önkormányzati választásokat.Ez az én vélememényem.
2020. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ötven százalék felett tárolt a fidesz
2020. jan. 15. 20:58
 4/30 A kérdező kommentje:
Tarolt*
2020. jan. 15. 21:01
 5/30 mindentudó99 ***** válasza:
91%
Én holnap 3:40-kor kelek fel. Menni kell dolgozni
2020. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
61%
Még 1-2 év és felkelnek a magyarok, mert az már tuti, hogy békésen nem lehet lesz elüldözni ezeket a bűnözőket.
2020. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
4. Mondjátok tíz éve, eddig csak oda fotoshoppolva láttam tütetőket meg ellenzéki szavazókat.
2020. jan. 15. 21:08
 8/30 anonim ***** válasza:
48%
21:08: majd ha megtanulsz helyesen írni, kérdező. Addig nem.
2020. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
5. Ti még tanuljatok meg politizálni és tüntetést szervezni.
2020. jan. 15. 21:22
 10/30 anonim ***** válasza:
61%
Eddig mi is csak photoshoppolt inflációs és GDP adatokat láttunk a kormánytól...
2020. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!