Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A külföldre kivándorolt...

A külföldre kivándorolt magyarok számottevően miért nem megértőbbek és elfogadóbbak a migránsokkal szemben?

Figyelt kérdés

Még a begyepesedett, otthon maradt suttyókat meg is érteném, hogy ezzel eteti őket Orbán, és egyszerűbb a gyűlölködésbe menekülni mint szembenézni a saját nélkülöző boldogtalan szegényes és szar életével. Valamint az ország szar helyzetével. Semmi gond, gyűlölködjenek csak, a magyarok mindig is ezt tették, mindig is volt egy közös ellenség, ez tipikus kommunista módszer. Mi sosem fogjuk ezt a múltat lemosni magunkról, se társadalmilag se gazdaságilag, de nekem mind1 is.

Én egy külföldre kivándorolt, beilleszkedett, jó életű magyar vagyok egy jóléti országban. Jóléti a fizetésem és az életszínvonalam mint itt a legtöbb embernek. Meg vagyok becsülve meg minden. Viszont a többi magyar aki itt van, azok zavarnak a legjobban, a legtöbbjük magukkal hozta a magyar mentalitását. Ők is ugyanúgy szajkózzák a migráns szöveget amit a Fidesz ad alájuk, és közben elfelejtik, hogy ők sem a jóba születtek, hanem idejöttek. Lehetnének ezért elfogadóbbak a bevándorlókkal, lévén hogy ők is bevándorlók, mind azért jöttünk ide, hogy ne kelljen egy elmaradott kaka országban élni. Mind1, hogy az Kelet-Európa, Közel-Kelet, Afrika, vagy Távol-Kelet. Ezek egyre mennek. Olyan helyek ahol nem jó az élet, és aki ezen változtatni akar, nem ül bele a szarba, az ottani diktatórikus/féldiktatórikus rendszer mocsarába, a szar bérekbe, az tiszteletre méltó. Tiszteletet érdemelnek mint emberek. Nekem ez a véleményem róluk. A többi magyarnak aki külföldön él általában miért nem?


2020. jan. 11. 03:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mitől van ez, de én is betegnek tartom. Viszont a törökök is ezt csinálják Németországban, szóval a miénk nem egyedi eset.

[link]

2020. jan. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Van azért ebben csúsztatás. Bocs, de én nem gondolom, hogy egy szinten állok azokkal a kozel-keleti bevándorlókkal, akik nőt gyereket hátrahagyva, agresszív módon jogokat követelnek európai országokban (Lehet rasszistának nevezni, de ez van)

Ne vedd migránsozásnak. A magyar mentalitás meg hát sajnos olyan, hogy nem igazán tudod levetni magadról. Igen, kicsit kelet-eurólai, annak minden előnyével és hátrányával. A gyűlölködéssel én se értek egyet. Annak végképp nem látom értelmét

2020. jan. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Nah már a távol kelet is putri? Mo.- csak 100 évvel van elmaradva ahhoz a térségheg képest.

A kérdés valódi lényege: az egész világ egy élhetetlen putri.

Annak a 3-4 milliárdnak még mindig csak az 1%-a van az eu-ban szóval ne aggódj.

2020. jan. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert a külföldre vándorolt magyarok hajlandók dolgozni, az aljanépek pedig azt várják, hogy a semmittevésért eltartsák őket (és el is tartják).
2020. jan. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És természetesen a magyaron kívül mind aljanép.

Mégis a magyar akkor érzi a legjobban megalázva magát amikor ugyanazt a munkát csinálja mint egy aljanép.

2020. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Propagandakérdés.


begyepesedett, suttyó, nélkülöző boldogtalan szegényes ÉS szar,

szar, kommunista módszer, ...

kaka ország, szar, diktatúra, szar bérek,


Be vagy illeszkedve -mondod-, jó életű vagy -akármi is az-, talán magyar is voltál valaha -esetleg amíg KAPTÁL Mo-on-, jóléti a fizetésed -azt írod-, meg vagy becsülve, meg minden, STB.


Mit írogatsz akkor ide?

2020. febr. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!