Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lenne baj ha a tudomány,...

Miért lenne baj ha a tudomány, és a bíróságok a nemzet mellett lennének?

Figyelt kérdés
Nekem jóformán elegem van abból, hogy független igazságszolgáltatás nevében, azokat a libbant eszme redszereket követik a bíróságok, a tudomány is. Az a tudomány amely a magyar tankönyveket is írja. Ez az a baj, hogy az állam szégyen foltja, mert nem tud kiteljesedni úgy az állam és a szavazók érdeke és hatalma sem. Itt nem arról van szó, hogy a tudomány független-e vagy sem, mert olyan hogy független, olyan NINCS. Ez egy liberális fogalom, amely nem létezik, csak egy mese hogy a libuskák itt diktatúrát tudjanak beállítani. Mert valami felé kell hogy hajoljon, mert különben elvtelen, össze-visszaság. Ezek az intézmények, pont ezért, is, más ideálisabb demokráciában a nemzet mellett vannak, a kormány mellett amelyet a választók megszavaztak. Ott lehet hogy liberális, és az itteni ellenzéki majmoknak az nem probléma, de itt 10 éve konzevtaiv kormány van, és nem lehet egy olyan választást mondani amin az ellenzék nyert volna a konzevtaiv oldal helyett. Tisztába vagyok hogy ez máshol a baloldallal, a liberálisokkal van és hogy azal senkinek semmi.baja nincsenek. Mert ha lehet Nyugat mellett, a liberális történet szerint a jog, az igazság, és a tudomány, az nem járja, hogy nem lehet Keresztény Konzervatív... hajam égnek áll, mikor arra hivatkozva engednek haza pedofilokat, hogy ezt a jog megengedi, meg a ""rossz" börtön körülmények miatt kártérítésre kötelezik a foglyok az igazságszolgáltatást. Hogy őszinte legyek, nekünk drágák a börtönök. A rabokat Amerikába, meg Dél Amerikába kellene átszálítattni, mert ott jobb. Kezdeném azokkal a bírókkal, akik a Szeviép ügyet eltussolták.

2020. jan. 16. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom eldönteni, hogy valaki tényleg ilyen buta, vagy trollkodik? Mindkettőre van esély. 🤔


Most egy trollnak nem írok választ.

2020. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Igaz is, nem kell a gonosz, lypsy, független tudomány. Lapos Földet kell tanítani, keresztyény teremtéstörténetet és meg kell értetni a diákokkal azt is, hogy ők a Szíriusz Ősnép leszármazottai.
2020. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen igen igen, az utolsó kotta a fiókból. 🎶🎶🎶🎵 Soros büszke lehet rád.
2020. jan. 16. 18:36
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Trollkodásra, vagy előre megírt sablon használatára a "konzevtaiv" szó többszöri leírása egyszer elgépelés, háromszor már gyanús. Kétszer a szövegben, egyszer mint keresőkifejezés.
2020. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mesélj még nekem
2020. jan. 16. 18:39
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te nekünk, trolkodsz vagy sem? Ezt jó lenne tudni. Mondjuk ne Sorosozz, arra még az értelmesebb fideszes is harap.
2020. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly...? Orvos látott már?
2020. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Cafoljatok amit mondtam. Kiket szavaztak meg a választó? Soros féle libbant összefogást?
2020. jan. 16. 18:42
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez eldőlt, troll.
2020. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Soros te vagy az?
2020. jan. 16. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!