Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknál ismét felmerült,...

A Jobbiknál ismét felmerült, hogy nem kéne együttműködni a baloldali-liberális ellenzéki pártokkal. Még mindig nem fogták fel, hogy ezzel az együttműködéssel hosszútávon mennyit nyerhetnek?

Figyelt kérdés

A Fideszes mandiner írt erről: [link]

Információik szerin bár Jakab Péter elnökké választása nem kérdéses az alelnököknél nem biztos, hogy azok lesznek többségben akik az összefogást pártolják.

A Jobbik miért nem tud hosszútávon gondolkodni?

Mert ez az összefogás lényegében egy kényszer a Fidesz egyfordulós választási rendszere miatt - és ha 2022-ben az összefogás legyőzi a Fideszt Orbán valószínű visszavonul (öreg lesz már). Lázár, Rogán és a többiek egymásnak esnek majd - a Fidesz-agymosás vidéken megszűnik, mert egy kormányváltás után valószínű MINDEN PÉNZT meg fognak vonni a Fideszes médiától - a Fidesz pedig nem fogja finanszírozni majd ezeket.

Na egy ilyen helyzetben a Jobbik 2022 után akár 1,5 millió VAGY MÉGTÖBB mostani Fidesz szavazót is behúzhat - mert megörökli a Fidesz helyét a jobboldalon.

Miért nem gondolna erre a Jobbikosok?



2020. jan. 17. 16:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Piros kalapács: "Lássukcsak egy egymilliós szavazóbázissal rendelkező párt szinte eltűnt a földel lett egyenlő miután összeborultak a baloldali pártokkal."

Ha valóban összeborultak volna, akkor most nem Orbán röfögne a kormány élén!

2020. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, én pl Jobbikos vagyok. Egy biztos, nem fogok szavazni arra a koalícióra amelyikben Gyurcsány benne van. Ezzel sokan vagyunk így. Fideszre sem fogok, akkor inkább otthon maradok és kész.
2020. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
37%

12: senki nem beszélt Gyurcsánnyal koalícióról!

Márki-Zay bebizonyította, hogy kizárólag összefogással lehet megszabadulni ezektől az élősködőktől!

Tehát a választások idejére együtt kellett volna működni: Ha Vonának lett volna egy hangyányi esze, akkor az egész fővárosban visszalépteti a Jobbikos jelölteket (2018-ról beszélünk) cserébe kér 50 visszaléptetést a baloldaltól vidéken - jó eséllyel Orbánnak nem lenne ekkora szája, hatalma.

Akinek ennyi esze sincs, annak kár politizálnia!

Az ország érdeke nem az, hogy a Jobbik és a DK egymást anyázza, hanem az, hogy együttműködve eltakarítsák azt, aki lejáratja az országot!

Ha Churchill össze tudott fogni Sztálinnal Hitler ellen, akkor nehogy már egy Vonának snassz legyen megegyezni a bohóc Gyurcsánnyal, a nemzetrontó Orbán ellen!

2020. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

" 12: senki nem beszélt Gyurcsánnyal koalícióról!"


Attól, hogy senki nem beszél róla az még nem zárja ki teljesen a lehetőségét, esélyeit rá.

Én magam sem szavaznék egy olyanra amiben benne van, mondhat nekem akárki akármit!

2020. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
38%

"Én magam sem szavaznék egy olyanra amiben benne van, mondhat nekem akárki akármit!"


Az ilyeneket, mint te statisztikailag is fidesz szavazóként tartjuk számon, nem számít mire szavaznál mire nem, a valódi ellenzéki szavazók mindenáron kormányváltást akarnak és hogy mennyien vannak azt az önkori választások bizonyították, nincs rátok szükségünk.

2020. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Az ilyeneket, mint te statisztikailag is fidesz szavazóként tartjuk számon, nem számít mire szavaznál mire nem, a valódi ellenzéki szavazók mindenáron kormányváltást akarnak és hogy mennyien vannak azt az önkori választások bizonyították, nincs rátok szükségünk."


Persze, mást kábíts! :D Csak ha éppen pár szavazat hiányozna nem tudom fogtok-e okoskodni akkor is.

Éppenséggel a bizonytalanokat kellene még magatok mellé állítanotok, mert pofára eshettek.

2020. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
41%

Csak a vak és az elmebeteg nem tudja, nem fogja fel azt a TÉNY-t, hogy egyedül sem Gyurcsány, sem a Momentum nem lesz képes labdába rúgni! Vagy tovább szenved az ország Orbán rémuralmától, vagy kezet fognak! Aki ezt nem teszi, az mindenképp az Orbán szekerét tolja!

Vonára már senki sem kíváncsi, a Jobbik meg elment a történelmi lehetőség mellett - sajnos!

Én is Jobbikos voltam, de elegem lett a gondolkodáshiányos érzelmi politizálásból és az árulókból (Volner, Ágoston, Dúró stb.)

Bárkire hajlandó vagyok szavazni, aki le akarja győzni Orbánt!

2020. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
55%

"Persze, mást kábíts! "


Ez színtiszta matek. Legutóbb is menetrendszerűen bebizonyosodott, csak Debrecenben volt külön indulás, messze alulmaradt az ellenzéki részvétel a többi nagyvároshoz képest ahol összefogás volt, igen Gyurcsánnyal is pedig! Ez csak azt bizonyítja, hogy ti elenyészően kevesen vagytok azokhoz képest akiket csak az összefogással lehet urnához cipelni mostanra. Nekünk őket kell meggyőzni nem titeket, mert ők rengetegen vannak ti meg alig és a nagyobbik részetek csak kamu ellenzéki valójában a Fidesznek kampányol az összefogás ellen!

2020. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
31%

"Bárkire hajlandó vagyok szavazni, aki le akarja győzni Orbánt!"


Nem Orbánt kell legyőzni hanem az összes politikus bűnöző mocskot eltakarítani aki részt vett az elmúlt 30 év kormányzásában. Nincs olyan hogy nagyobb rossz kevésbé rossz, fel kéne kelnie a népnek tüntetésekkel sztrájkokkal és felelősségre vonni ezt a hazug tolvaj elitet akik szétlopták az ország vagyonát a 30 év alatt és tök mindegy hogy fideszes, szoci vagy akárki.

2020. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Ez csak azt bizonyítja, hogy ti elenyészően kevesen vagytok azokhoz képest akiket csak az összefogással lehet urnához cipelni mostanra. Nekünk őket kell meggyőzni nem titeket,"


Persze, hallottam már ezt a "mi vagyunk a többség" színezetű dumát, csak ez nem elég meggyőző még ha kormányt akartok váltani.

2020. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!