Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt betudják kajálni a Fidesz...

Ezt betudják kajálni a Fidesz szavazói?

Figyelt kérdés

[link]


Mintha 250 ezer forint olyan sok lenne, főleg, ha család is van. Az meg, hogy ennyit keres valaki, azt jelenti, hogy vélhetően tanulatlan illetőről van szó. Persze ez most csak egy kiragadott dolog, de szerintem k@@va gyenge propaganda.


2020. jan. 17. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
szerintem akia facebookon akar közéleto ügyekben tájékozodni az alapból hülye:)
2020. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most nem az, hogy ezzel tájékozódom, csak feldobta nekem a Facebook. És felcseszett ez az arcátlan blődség...
2020. jan. 17. 20:56
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
A fidesz lájkolja ezt a kérdést.
2020. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Azt hiszed ez nagy dolog? A kedvencem, mikor gondol valamit a fideszhívő és máris igaz pl. azt gondolja, hogy kevesebb a zsebbe fizetés, és mindenkit bejelentenek az egykulcsos adó miatt, ő ezt gondolja, ezt hiszi. Ez Takács hobbija, egyszer magyaráztam neki, hogy nem így van, de most is leírta pár napja egy kérdésnél, én meg már ráhagyom, ha ő ebben hisz, csak attól még nem igaz.
2020. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

"Mintha 250 ezer forint olyan sok lenne, főleg, ha család is van."


de több, mint amennyit 2010-ben a 107 ezer ért...


"Az meg, hogy ennyit keres valaki, azt jelenti, hogy vélhetően tanulatlan illetőről van szó."


akikből Magyarországon rengeteg van. talán kéne foglalkozni is velük és akkor nem csúsznátok az irgalom taknyán egyik választáson a másik után...


"Persze ez most csak egy kiragadott dolog, de szerintem k@@va gyenge propaganda."


lehet, hogy gyenge, de működik. a másik oldalé meg még ennyire sem...

2020. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

"Kovácsék" nem hülyék! Ők értik, hogy Magyarország jó úton jár, hiszen a bérük ma a 2010-es szint 234%-át teszi ki, miközben az infláció összege 2010 óta napjainkig 24,9%-ra jön ki.

Nem tudom mit szívott az illető aki ezt írta de kemény anyag volt. Ha meg józanul írta akkor még nagyobb a baj.

24,9% infláció. Az biztos, hogy nem a tej és a kenyér árára gondolt az illető.

2020. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

2000-ben pedig 20 273ft volt a nettó minimálbér, családi pótlék 5 900 ft.


Azért szépen kihagyták az adókedvezményeket, pl a 2012-ben megszüntetett adójóváírást, amivel adómentes volt a minimálbér SZJA része. Illetve átlag jövedelemig fokozatosan egyre kisebb mértékig lehetett igénybevenni. Vagy említhetném az ÁFA emelést, ami mindenkit érint.

Rezsiköltség kimatekozására azért kíváncsi lennék, ugyanis 2010-ben még kisebb volt a földgáz m^3 ára. Hacsak nem szándékosan az alacsonyabb kategóriával számoltak, csakhogy egy nagycsaládnak 1200m^3 felett van a fogyasztása. Villamos energia olcsóbb, de a fogyasztás mértéke nőtt.

És akkor ott van még az infláció. Lehetne 10x-es emelés is, de ugyan ott vagyunk, ha az árak is ennyivel emelkednek.

2020. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Az a baj,hogy Kovácsékon kívül mások is élnek az országban,akik nem kapnak adókedvezményt,viszont nekik az albérlet 2-szer annyiba kerül,mint Gyurcsányék alatt.


Ezt nem írják oda az összehasonlításba.

2020. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És mennyi a tej, kenyér, a tojás? Az euró?
2020. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Villamos energia olcsóbb, de a fogyasztás mértéke nőtt."

Talán az eddigi egyik legszebb érv ballibéktől, hogy miért is kell utálni a Zorbánt.

2020. jan. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!