Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel a fidesz a példaképem...

Mivel a fidesz a példaképem ezentúl ha úgy döntök hogy egy ellenem született bírósági ítélet nem tetszik akkor azt ezentúl nem kell betartanom? Úgyis beakartam verni a szomszéd ablakait. Ha meg elítélnek miatta majd beutalom őt egy tanfolyamra.

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 15:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Mit szívsz?
2020. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem, akkor nem kell betartanod az ellened született bírósági ítéleteket.
2020. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem igen, ha a kormány így reagálhat akkor az bármelyik állampolgárnak is joga kell, hogy legyen. Kivéve persze, ha valamilyen fokú diktatúrában élünk mert akkor a kormányra nem vonatkozik az ami az állampolgárokra.
2020. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem tanfolyamra kell beutalnod, hanem fel kell ajánlanod, hogy ő is beverhet egyet neked.

A romák hiányolták az oktatást, a kormány erre ajánlotta fel a tanfolyamot.

2020. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha tényleg a fidesz lenne a példaképed, akkor nem merülne fel a kérdés, csak megtennéd, mert tudnád, hogy megteheted, ugyanis NER-lovagként nem érhet baj. De mivel csak egy trollócska vagy...
2020. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha cigány vagy!
2020. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Én csak azt mondom amit Orbán Vicktor Mihály miniSzterelnök mond. Mégpedig hogy nem fizetek.

Amúgy is már a diplomám is visszaadtam mert titkolt álmom hogy helyettes államtitkár lehessek.

2020. jan. 18. 15:36
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Még hány kérdést írsz ki erről? Fizetnek érte? 😉
2020. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ja oktatással amit kormányközeli haver cégek intéznek. :D
2020. jan. 18. 15:56
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

"Ja oktatással amit kormányközeli haver cégek intéznek"


Inkább, minthogy valami soros pénzelésű alapítvány "képezze" őket!!! Úgy tűnik, hogy azokbol a "tudományokból", amiket onnan tanulhatnának, már ígyis túlképzettek!

2020. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!