Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, ha a magyar...

Mit gondoltok, ha a magyar kormány nem fogadja el magyar bíróság ítéletét, akkor nekem sem kell, mert nem értek vele egyet?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg országgyűlési választás eredményét kellene elutasítanom, vagy a kormány adó intézkedéseit, mert esetleg nem értek egyet vele?

#bíróság #ítélet #elutasítása
2020. jan. 18. 18:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, mindent elutasíthatsz.
2020. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez azért egy kicsit bonyolultabb. De te is fel bírsz lebbezni a bíróságokon.
2020. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Természetesen megteheted :D
2020. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Amit szabad Jupiternek, azt nem szabad a kisgöncölnek, tartja a mondás.


"A felbujtás elkövetési magatartása a rábírás, ami a tettesre gyakorolt olyan pszichikai ráhatás, amely kialakítja a tettesben a konkrét bűncselekmény elkövetésére vonatkozó szándékot. Ez szóban, írásban, ráutaló magatartással egyaránt megvalósulhat, formája lehet kérés, rábeszélés, megbízás, utasítás, fogadás ajánlása, látszólagos lebeszélés, ajándék vagy egyéb előny ígérése, beszámítást ki nem záró kényszer, fenyegetés."


Én csak azt nem értem, hogy Orbánt miért nem lehet majd felbujtás miatt elítélni. Elvégre 100%, hogy egy bírósági végzés tudatos megtagadása nem jogszerű, erre pedig Orbán adta ki az utasítást.

2020. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Andizsuzsi ***** válasza:
68%

"fel bírsz lebbezni"

Juj.


Majd elmennek az illetékesek nemzetközi bíróságra, és azért is fizetni fog a kormány, mert nem hajlandó fizetni.

2020. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Fel kellett pezsdíteni a magyar szabadságharc punnyadó vizét.

A fidesz többségű parlament megszavazott egy törvényt, ami ami alapján a bírósági ítéletek születtek.

Az Orbán kormány most megtagadja a törvény végrehajtását. Azért kíváncsi lennék annak a brüsszeli illetékesnek az arcára aki majd elolvassa a soros ügynökök jelentését erről az ügyről.

Nekem mondjuk az volt az első gondolatom, hogy hegyeshalomnál ki kellene tenni egy táblát : Elemgyógyintézet, zártosztály. Belépés csak saját felelősségre.

2020. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
4# köszönöm ugyanis itt ebben a formában a fidesz ahogy van, megbukott ;)
2020. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vagy helikopterekre nem vonatkoznak törvények?
2020. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nemzetközi megfigyelés alatt nem lennék ilyen bátor a fidesz helyében ;)
2020. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 mindentudó99 ***** válasza:
20%
Kérdező te nem vagy egyszinten egy kormannyal és én se. Senkit nem erdekel mi mit akarunk. Egyébként a vége az lesz hogy a kormány is fizetni fog mert nem tehet mast
2020. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!